Бувай, Льовочкін? Ліхачова в Нью-Йорку оголосила про заміжжя

9 січня 2019, 18:12

Схоже, шлюбу екс-голови АП Сергію Льовочкіну та художниці Зінаїди Ліхачової настав кінець.

Адже 9-го січня Зіна, яка з літа минулого року живе у Нью-Йорку, на своїй сторінці у Facebook оголосила про заміжжя.

Ось так Зінаїда повідомила про кардинальні зміни у своєму житті

Хто став її обранцем, Ліхачова не зазначила, але навряд чи вона повторила свою обітницю з Льовочкіним, бо разом подружжя з’являлося на людях ще у листопаді 2017-го.

Зате відомо, що у червні Зінаїда провела свою першу персональну виставку у Нью-Йорку під назвою "4.5.0" та волонтерила у місцевому госпіталі з ветеранами. А в липні вона оголосила, що залишається жити в США.


Уже півроку Ліхачова живе і займається мистецтвом у Нью-Йорку

"Я вірю у свою мету, і я її не залишу. Ось я відчуваю, що моя художня сутність - це моя місія, більше ніж будь-що. Це моя мова, моя любов, моє спілкування зі світом. Тому я вирішила прийняти життєві обставини і залишитися в цій країні", - написала Зіна.

"Я зустріла людей, які підтримали мене в цьому рішенні. Труднощі життя зробили цих людей сильними, і їхні історії дали мені сили зробити цей вибір. Я приймаю цей виклик як шлях художника", - заявила вона.

Про особисте життя Зінаїда нічого не писала, але судячи з фото у соцмережі, її обранцем став музикант Майкл Пенквітц, у якого вона спочатку брала уроки гри на гітарі.

У Нью-Йорку Ліхачова вирішила закрити свій гештальт із гри на гітарі
І врешті вийшла заміж за свого учителя?
Майкл і на виставці Зіни був

До того ж, саме у 2018-му Пенквітц разом із колегами-музикантами створили гурт, на назву якого їх надихнула виставка Ліхачової "4.5.0". Ці цифри означають код, яким користуються українські військові в АТО, щоби передати, що усе гаразд і спокійно. Про це навіть йдеться на сайті групи у поясненні назви.

Ліхачова тепер не лише художниця, а й рокерка

Як відомо, у Льовочкіна та Ліхачової є двоє спільних дітей - дочка Олена та син Володимир. Також у Зінаїди є старша донька Анастасія від шлюбу з бізнесменом Андрієм Губським.

З ким і де живуть діти - невідомо. Певно, навчаються десь закордоном

Про Ліхачову як про мисткиню та дизайнерку заговорили у 2010-му році, коли вона зробила виставку своїх картин та показала колекцію одягу на тижні моди у Львові.

Варто нагадати, що Ліхачова активно підтримувала Євромайдан і запевняла, що чоловік-регіонал поважає її громадянську позицію.

Фото з Facebook Ліхачової, ТаблоID та L'Officiel

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів