Tayanna відмовилася від "Євробачення" та пояснила, чому

22 січня 2019, 11:11

Одна з найсильніших учасниць Національного відбору на "Євробачення" останніх років, Tayanna, приголомшила заявою. Співачка вирішила відмовитися від цьогорічної участі та пояснила, чому.

Про своє рішення Таня написала у Facebook.

"…Вчора ввечері я прийняла дуже непросте, але усвідомлене для себе рішення. Цього року я не братиму участь в Національному відборі на "Євробачення". Вiрю, що так буде краще для всіх. Сподіваюсь, що ви поставитесь до цього з повагою та розумінням", - заявила артистка.

Це мала б бути вже третя спроба Тані поїхати на "Євробачення" від України

"Iнодi всесвіт не дає тобi чогось не тому, що ти цього не заслуговуєш, а тому, що ти заслуговуєш чогось іншого. Аби це підтвердити, відчуваю, що саме зараз я маю зробити цей вибір. Я впевнена, що знайдуться артисти, які не потрапили до переліку учасників, але яким квиток до Ізраїлю потрібніше, ніж мені", - зауважила Tayanna.


Цікаво, хто замість Tayanna змагатиметься за участь у євроконкурсі

"А ще з часом я все ж таки зрозуміла, що головне змагання в житті творчої людини – це змагання з собою. Отримати перемогу в ньому можна лише за однієї умови – бути щирим з собою та мати силу приймати непрості рішення", - зізналася вона.

"Я поважаю та люблю всю нашу команду, яка вірить в мене та весь цей час робила все, щоб ми досягнули цієї амбітної мети. Але я кажу Ні. Досить. Наразі я поринаю в те, що мене дійсно захоплює - запис нового альбому та підготовка до сольного концерту", - підкреслила співачка.

Нагадаємо, торік Tayanna посіла друге місце у фіналі Нацвідбору

Фото з Facebook

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів