Екс-дружина Парцхаладзе вагітна від кондитера Созановського

20 лютого 2019, 10:37

Колишня дружина заступника міністра регіонального розвитку Льва Парцхаладзе, "Міс Україна"-2004 та психолог Леся Матвєєва вагітна втретє.

Батьком майбутньої дитини Лесі є її чоловік – київський ресторатор і кондитер Валерій Созановський.

Про свій стан Матвєєва оголосила у своєму Instagram та розвіяла деякі "вагітні" міфи.

"Любові стає більше. Я готуюся знову стати мамою, і зараз це відчувається зовсім по-іншому, ніж уперше. Напевно, вся справа в усвідомленості, якої з досвідом стало значно більше", - поділилася Леся.


 
37-річна Матвєєва готується стати мамою знову

"Для мене цей стан - абсолютно нормальна частина життя. Він настільки природний, що я досі практично повністю зберегла звичну для себе активність. Правда, мій живіт, який постійно збільшується, нагадує мені, що скоро я сама собі не зможу зашнурувати кросівки", - пожартувала майбутня мама.

"З першою вагітністю все було зовсім інакше. Я пам'ятаю себе переляканою кришталевою вазою, яка вічно через все переживала. Забобони, нескінченні поради оточуючих доброзичливців, лікарі перестрахувальники від усього на світі (слава Богу, в другій половині вагітності я зустріла класного лікаря, але про це потім) і мамські чати в Інтернеті перетворили моє життя на кошмар", - загадала Леся.

 
Для Созановського ця дитина стане першою

"Висновок, який я зробила для себе - найголовніший орієнтир для прийняття будь-яких рішень знаходиться у мами всередині. Це не тільки дитина і не тільки мамине серце. Це найтісніший зв'язок, який з'являється між ними в цей час", - зауважила Матвєєва.

"Забобони і міфи, якими оповита вагітність, заважають насолоджуватися особливими 9 місяцями життя. Вагітність не скасовує право на самореалізацію і бажання залишатися в потоці подій. Не потрібно їсти за двох або боятися зайвий раз піднятися сходами. Можна навіть випити келих вина, якщо дуже хочеться. Головне, добре себе почувати і регулярно піклуватися про себе", - заявила Леся.

 

Як відомо, від Парцхаладзе Матвєєва має 8-річну дочку Ангеліну та 11-річного сина Єгора.

 

Із Парцхаладзе жінка розійшлася наприкінці 2016-го року.

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів