Саніна у новому кліпі The Hardkiss здивувала зачіскою та несамовитими танцями

12 березня 2019, 12:04

Гурт The Hardkiss презентував відео на пісню "Серце", в якому солістка Юлія Саніна розказує історію мовою танця.

"Образ я придумала собі сама", - розказала співачка, яка у кліпі предстала у незвичному для себе образі.

До того ж, Юля ніколи не робила акцент на танцях.

 
Саніна уперше сама танцювала в кліпі The Hardkiss

"Не було завдання виглядати красиво і гарно танцювати, хотілося виглядати дивно і при цьому ніжно. У нас було завдання - максимально близько передати настрій пісні, стан, коли людина збирає всі сили, що залишилися, щоб сказати іншому: "Я відпускаю тебе, щоб ти міг літати і жити кращим життям", - пояснила Саніна.

"Слава Богу, мені не доводилося переживати ці почуття, але мені здається, що це неймовірний подвиг - відпускати, коли сильно любиш", - додала вона.

 

Режисерами відео "Серце" виступили Валерій Бебко і сама Юлія. Знімали в Україні - в Субочі біля Кам'янець-Подільського поруч із руїнами скельного монастиря.

"Кліп ми хотіли зробити мінімалістичним, але при цьому емоційним. Плюс ми вирішили показати те, чого від The Hardkiss точно ніхто не очікував - це танець. Що може бути більш емоційним і при цьому лаконічним?!" - поділився Бебко.

 
Юля виконала емоційний контемп

"Танцювати я вирішила сама. Я сама повинна була розповісти цю історію. Нам дуже пощастило з хореографом-постановником - їм стала Марина Кущева, яка відмінно розбирається в стилі контемпорарі", - розповіла Юлія.

 

"Наш танець не мав бути сексуальним і простим. Він повинен був бути дивним, емоційним і "промовистим". У мене було півтора тижні, щоб відрепетирувати - кожен день тренування, а після них удари і синці. мене це не зупиняло. По-перше, мені дуже сподобалося танцювати. По-друге, я вже розуміла, наскільки цікавим може бути результат", - додала Саніна.

 
Зачіскою Саніна здивувала не менше

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів