Бадоєва прокоментувала конфлікт із Крапівіною та своє італійське громадянство

29 березня 2019, 13:50

Телеведуча Жанна Бадоєва вперше висловилася стосовно скандалу навколо авторства тревел-шоу "Орел и Решка", який стався ще в лютому. Тоді продюсерка цього шоу Нателла Крапівіна заявила, що Жанна не причетна до створення ідеї, а була лише запрошеною ведучою.

Весь цей час Бадоєва не давала жодних коментарів. Про конфлікт її запитала ведуча "А поговорить" Ірина Шихман.

"Я була дуже здивована реакцією Нателли на те, що я говорила протягом майже 10 років", - сказала Жанна та заявила, що не дивилася відеозвернення Нателли в Instagram.

"Мені подзвонили наші спільні друзі: Жанно, що відбувається? Чому саме зараз вона вирішила виплеснути це – я не знаю. Мені нецікаво. Я дуже давно пішла з "Орел и Решка". Я обожнюю той час. Коли ми це робили, ми не знали, чи буде цей проект популярним. Це була команда студентів, нам ніхто не казав, що і як робити", - згадала Жанна.


 
Бадоєва не розуміє, чому її слова на шоу Урганта про авторство ідеї "Орел и Решка" зачепили Крапівіну саме зараз, адже Жанна казала те саме протягом багатьох років

"Я з Нателлою познайомилася у 2010-му році на дні народження нашої спільної подруги. Я тоді була режисером-постановником на телебаченні. У неї був якийсь бізнес, і вона захотіла прийти на майданчик просто подивитися. Вона побачила, як я щось пояснювала акторам, і сказала: "Боже, Жанно, це так смішно, це треба знімати. Давай робити якийсь проект!" - розказала Бадоєва.

Потім, за словами Жанни, вони з Нателлою шукали ідею для шоу, ведучою якого мала б стати саме Бадоєва. Але ідеї не було.

"І тоді я подзвонила своєму одногрупнику, тому що за рік до знайомства з Нателлою ми сиділи і думала, як би було круто знімати щось своє. А я хотіла знімати програму про мандри ще на першому курсі, і це можуть підтвердити всі 30 студентів, які зі мною навчалися", - заявила Жанна і наголосила, що випади Нателли у її бік їй нецікаві.

 
Жанна запевняє, що хотіла знімати шоу про подорожі ще на самому початку навчання

"Я люблю розуміти мотивацію людей, які щось роблять, але тут я не хочу – мені нецікаво. Для мене все це залишилося позаду, і це таке рожеве творче дитинство. Якщо після цього інтерв’ю буде ще одне відео, то знайте, що мене це не стосується, це не моя історія", - зазначила вона.

А ще Шихман запитала Жанну, чи не замислювалася вона про реакцію українців на появу її телешоу на Первом каналі.

"Я не в Києві вже 6-й рік, і я там нічого не веду, вони мене, напевно, вже забули. Я ж працюю у розважальному слоті, я розважаю людей всього світу", - заявила Бадоєва.

 У Бадоєвої завжди була позиція поза політикою, тож і зараз вона не переймається думкою українців, якщо вони взагалі про неї ще думають

"Я несу ранкову радість людям, розважально-пізнавальну радість. Я розумію, що завжди хтось щось скаже… Якщо спиратися на думку таких людей, то краще тоді взагалі нічого не робити", - сказала вона.

Наприкінці програми мова зайшла про громадянство, і ведуча запитала, чи отримала Жанна італійське. Бадоєва відповіла "так". Тоді ведуча уточнила, чи відмовилася Жанна від українського, на що та просто ствердно кивнула.

 
Відповідь Жанни щодо відмови від українського громадянства була доволі непереконлива, адже її у цей момент показали зі спини, і вголос вона нічого не сказала

Нагадаємо, у травні 2015 Бадоєва переїхала до Італії, де вийшла заміж.

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів