Юна орлиця: невістка Поплавського перемогла у конкурсі краси

19 квітня 2019, 13:55

У родині співочого ректора Михайла Поплавського тепер є своя королева краси. Титул Mrs. Ukraine International 2019 виборола невістка "юного орла", дружина його сина Олександра, Аліна Поплавська.

Фото новоспеченої "місіс" є на сайті конкурсу.

 
Аліна Поплавська стала переможницею конкурсу Mrs. Ukraine International 2019

Зазначається, що пані Поплавська - ресторатор, має вищу освіту, за фахом менеджер готельно-ресторанного бізнесу, є кандидатом культурології. Від "люблячого та коханого чоловіка" в неї є 4-річний син Єгор.


 
Невістку Поплавського обрали найгарнішою молодицею

"Вона вважає, що людина, яка хоче досягти успіху, повинна цього прагнути, тому важливими якостями для неї є: цілеспрямованість, відповідальність, саморозвиток, вміння зберегти внутрішню гармонію та правильно розставити пріоритети", - так описують переможницю.

 
Кралечка Поплавська - рестораторка, працює в сімейній справі

Аліна працює в сімейному бізнесі, а у вільний час малює та пише вірші.

"З дитинства, як будь-яка дівчинка, мріяла взяти участь у конкурсі краси. Коли дізналася про конкурс Mrs.Ukraine International зрозуміла, що у дівчат з'явилася можливість РОЗКРИТИ свою красу в поєднанні з професійними складовими. Бажання спробувати свої сили, заявити про себе, надбати новий досвід, це і стало вирішальним фактором", - зазначила сама Поплавська.

 
Аліна народила Михайлові Поплавському онука Єгора

Нагадаємо, справжні шанувальники творчості Михайла Поплавського бачили Аліну в одному з його відеокліпів, на пісню, присвячену Олександрові. До нього увійшли кадри з весілля пари в 2013-му.

Фото з сайту Mrs. Ukraine International

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів