"Нам треба розмножуватися": Полякова оголосила про створення жіночої партії

29 травня 2019, 14:29

Співачка Оля Полякова приголомшила заявою. Вона вирішила створити жіночу партію.

Але наголосила, що нова політична сила не буде представлена на дострокових виборах до Верховної Ради цього року.

Про це зірка повідомила під час доповіді на Форумі Жіночого Партнерства, який відбувся 29-го травня за підтримки громадської організації "Ділові Українські Жінки".

Під час свого виступу Оля закликала всіх жінок до об'єднання, метою якого є боротьба з гендерних шовінізмом в країні і депопуляцією українського народу, зміни старих облич у владі і відповідальність за прийняття рішень можновладців.


 
Оля вирішила, що раз у Зеленського вийшло, то і в неї вийде?
фото антона кулаковського

"Зараз країна готується до виборів. До мене зверталися різні політики, пропонували місця у своїх списках. Я відмовилася. Я не хочу грати за чужими правилами. Я не хочу бути статистом і кнопкодавом. Мені необхідний досвід! Тому офіційно заявляю - я оголошую про створення партії, яка буде відповідати запиту в суспільстві", - сказала Полякова.

"Це буде перша партія жінок України. Справжня, а не фіктивна. Партія Олі Полякової. І формувати нашу команду я буду особисто! Щоб уникнути маніпуляцій, кажу відразу - партія не братиме участь на виборах 21-го липня. Проте я створюю її саме зараз. Тому що саме зараз суспільство готове змінювати систему", - заявила артистка.

 

"Тисячі жінок мене чують і поділяють мої цінності. Ще раз підкреслю, моя мета - не потрапити в парламент будь-якої ціною, а зібрати сильну і талановиту команду жінок, яким я зможу довіряти і з якими ми досягнемо мети тоді, коли будемо до цього готові"- запевнила Полякова.

"Бо ми насамперед мами, і тільки ми добре знаємо, якою має бути країна, щоб там не тільки виховувати наших дітей, а щоб захотілося народжувати дітей", - додала співачка.

 
Полякова стурбована демографічною ситуаціє у країні та зазкликає народжувати

"Люди, ви вимираємо! Індійці розмножуються, і китайці теж... Для кого наші військові захищають наші території? Якщо ми вимираємо, то не буде кому там жити. Тому я думаю, що нам треба розмножуватися, нам треба народжувати", - вважає вона.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Оля Полякова (@polyakovamusic) 29 Май 2019 в 4:21 PDT

Фото Антона Кулаковського

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів