Телемандрівник Комаров таємно оженився на "Міс" Кучеренко

16 червня 2019, 11:53

Телеведучий Дмитро Комаров, який ретельно приховував від загалу своє особисте життя, приголомшив новиною. Виявляється, він таємно побрався з "Міс Україна"-2016 Олександрою Кучеренко.

Про це новоспечене подружжя оголосило у мережі 15-го червня.

"Друзі, я завжди оберігав своє особисте життя і тримав в секреті. Але обіцяв вам, що все розповім, коли прийде час. І ось він прийшов" Ми з Сашею Кучеренко стали чоловіком і дружиною", - написав в Instagram Дмитро.

 
Саша виходила заміж у сукні від української дизайнерки Катерини Рутман

"Я найщасливіша у світі! Завдяки тобі, мій чоловік", - написала Саша.

 
Закохані одружилися в Києві, а потім повінчалися у Єрусалимі

Як відомо, пара брала участь у проекті "Танці з зірками", і навіть тоді їм вдалося приховати свої стосунки.

Про те, як він зробив пропозицію, Комаров розказав у "Світському житті".

"Це рішення прийшло немов з космосу! Я вранці сказав Саші: "Поїхали!". Вона запитала: "Куди?". Я сказав, що це не важливо! Я ж займаюся польотами, і у мене багато друзів льотчиків. Ми з Сашею приїхали в вертолітний клуб, і там вона сказала: "Я ще жодного разу не літала на гелікоптері! Що ти задумав?". Ми полетіли над Києвом", - згадав Дмитро.

 
Саша з Дмитром зустрічалися понад два роки, але жити разом почали лише після шлюбу

"Ми розуміємо одне одного без слів! У вертольоті шумно, тому я просто дістав обручку, запитав Сашу поглядом і вона мені кивнула, і я надів на неї обручку! "- розповів Комаров.

На весіллі в Києві було всього лише 11 гостей.

"Наші батьки, брати з сестрами... Я така людина, яка завжди тримає своє особисте життя в таємниці. Саме тому наша історія кохання з Сашею тривала досить довго, ми її дуже берегли і саме так таємно і хотіли провести весілля. Ми навіть летіли в різних місцях в літаку, щоб нас не побачили разом", - поділився телеведучий.

 

Також у розмові з Катериною Осадчею молодята зізналися, що обидва не уявляють родину без дітей.

"Ми звикли до цього, тому що у кожного з нас є брати і сестри. Я дуже хочу, щоб у мене було як мінімум три дитини", - зізналася Олександра.

Фото з Instagram


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів