Бабкіни назвали сина іменем зі сну та показали перше фото з пологового

19 червня 2019, 11:59

Подружжя Сергій та Сніжана Бабкіни вже обрали ім’я для новонародженого синочка.

Хлопчика назвали Єлисеєм – саме так, як 4 роки тому Сніжані наснилося.

Першими враженнями після появи третьої дитини на світ щасливі батьки поділилися з "Комсомольською правдою в Україні".

"Почуваюся чудово! Я в раю! Я щаслива! Я щаслива, що Сергій завжди був поруч. Без нього я б не впоралася! Він такий сміливий, такий турботливий. З ним взагалі нічого не страшно було", - зізналася Бабкіна.


 
18-го червня у Бабкіних народився син - це друга спільна дитина пари

"А ще для мене справжнім сюрпризом і несподіванкою стало відео, яке підготував Сергій, і вірш, який він присвятив нам з малюком! Я проплакала його цілком, але це були сльози абсолютного щастя! Я тільки те й робила, що в сльозах повторювала: так приємно, таке щастя!" - додала вона.

 
Сніжана з сином Артуром від першого шлюбу та дочкою Веселиною - від Сергія

Сергій вже не вперше був присутній на пологах.

"Він із самого початку мав намір народжувати зі мною. По-перше, я не змушувала і його питала. На що він відповідав: "А як по-іншому!" По-друге, вважаю, що це не тільки жіноча справа. Кожен чоловік має бути присутнім на пологах. Погано йому, втратить він свідомість - все це особисто мене не цікавить", - заявила Сніжана.

"Ну правда! У мене чітка позиція, що для міцності родини народжувати разом дуже важливо. Це дуже велика підтримка і допомога жінці, навіть якщо чоловік сидить в куточку. Мені здається, це дуже згуртовує і це дуже потрібно для подальших стосунків", - наголосила вона.

 
Незабаром на сімейних фото Бабкіних з'явиться ще один хлопчик

Що ж до імені малюка, то його не обирали, бо воно само прийшло – уві сні.

"…Мені наснився малюк і сказав своє ім'я. Як у мене часто буває, все приходить в снах. Так і цього разу - він прийшов до мене уві сні… Коли ми в Інтернеті почитали, що означає це ім'я, перше, на що натрапили - у Єлисеїв день ангела в червні. А це як раз наш місяць. Просто якась магія", - зазначила Бабкіна.

Сам Бабкін дуже тішиться, що усе пройшло успішно і без проблем.

 
Бабкін зі своїм богатирем Єлисеєм

"…Малюк - здоровенький, такий богатир - 3 кілограми 250 грамів! Найвищий з наших всіх малих - аж 53 сантиметри (сміється). Просто сказати, який я зараз щасливий, - це нічого не сказати, це вже інший рівень щастя, сприйняття. Ми сміємося, плачемо, знову сміємося! Ми так переживали і хвилювалися, але все пройшло чудово!" - поділився багатодітний тато.

Фото з Instagram та прес-служби

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів