Медведчук розказав російському каналу, як пишається кумівством із Путіним

8 липня 2019, 10:30

Голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктор Медведчук розказав, як давно він знайомий із російським президентом Володимиром Путіним, і як так вийшло, що той став хрещеним його дочки.

Цим кумівством чоловік телеведучої Оксани Марченко дуже пишається.

Про це політик розказав каналові "Россия 1", пише "РБК".

 
Медведчук поговорив із російськими журналістами про свого кума Путіна

Зі слів Медведчука, вони з Путіним знайомі ще з початку 2000-х років. На момент першої зустрічі майбутніх кумів Медведчук обіймав посаду заступника голови Верховної ради України, а Путін уже був президентом Росії.

"На одному з офіційних заходів (представили одне одному)", - пригадав Медведчук.

Далі їхні зустрічі стали частішими, і в 2004-му році Путін став хрещеним татом маленької Дарини. Як зазначив Медведчук, саме Марченко попросила його "звернутися з таким проханням до Володимира Володимировича".

"І мені дуже приємно, ми пишаємося - і я, і вона, і наша родина, тим, що Володимир Володимирович не відмовив у цьому і погодився стати хрещеним батьком моєї доньки", - наголосив політик.

 
Віктор із Оксаною пишаються тим, що російський президент став хрещеним їхньої доньки

Він додав, що Даша часто бачить свого хрещеного.

Нагадаємо, Оксана, яка вважає, що без російської мови українці стануть "плем'ям третього сорту", торік розказувала, що Путін "дивовижний" хрещений та "дуже глибока людина".

Як відомо, хрещеною Даші стала дружина російського прем'єра Дмитра Медведєва Світлана. Церемонія відбулася в церкві, де свого часу хрестили й російського президента.

Фото з Facebook прес-служби Медведчука, з Instagram Марченко

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів