Українська правда

Першій леді діагностували коронавірус

12 червня 2020, 14:07
Першій леді діагностували коронавірус

Перша леді Олена Зеленська отримала позитивний результат тесту на COVID-19.

Про це 12-го червня повідомив Офіс президента і офіційні сторінки у соцмережах. 

Сама Зеленська запевнила в Instagram, що почувається добре та не має жодних симптомів хвороби.

Зараз вона перебуває на амбулаторному лікуванні, ізольовано від інших членів сім’ї.

 
Захворіти на коронавірус хотів президент, а захворіла його дружина 

У повідомленні також зазначено, що президент та діти теж пройшли тестування, їхні результати негативні.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

❗️❗️❗️Послаблення карантину не означає, що COVID-19 зник. Небезпека не минула, вона близько. Ближче, ніж нам може здаватися. ⠀ Сьогодні я отримала позитивний результат тесту на коронавірус. Неочікувана новина. Особливо враховуючи те, що я та моя родина продовжуємо дотримуватись усіх правил – маски, рукавички, мінімум контактів... ⠀ Одразу скажу, що почуваюся добре, але перебуваю на амбулаторному лікуванні, ізольовано від інших членів сім’ї, щоб не наражати їх на небезпеку. ⠀ Володимир і діти теж пройшли тестування, їхні результати негативні. ⠀ ❓😷❓Чому я написала цей пост? Хочу, щоб усі пам'ятали: зарано втрачати пильність! Повертаючись до активного соціального життя, пам’ятаймо, що від кожного з нас залежить не тільки особисте здоров’я, а й здоров’я інших: близьких, друзів, колег і навіть незнайомої людини, яка разом з нами їде у ліфті чи стоїть у черзі на касі в супермаркеті... ⠀ Багато хто каже: «Навіщо мені носити маску? Я не боюся заразитися!»🤦‍♀‍ ⠀ ⛔Маска для того, щоб не заразити інших! Ти можеш не знати про те, що інфікувався, не відчувати жодних симптомів і… бути НЕБЕЗПЕЧНИМ для тих, хто поруч. ⠀ Маска у громадському місці – це не тільки правило, а ще й знак поваги до інших людей! ⠀ Бережіть і поважайте себе та інших! Будьмо здорові!😷🍀

Публикация от Olena Zelenska (@olenazelenska_official) 12 Июн 2020 в 3:58 PDT

Як відомо, нещодавно в інтерв'ю "УП" Зеленський зізнався, що хотів заразитися на коронавірус

Останні матеріали
Ніжне міні, драпірований ліф та помідори: Андраде попозувала для соковитого кампейну українського бренду
Фешн
Ніжне міні, драпірований ліф та помідори: Андраде попозувала для соковитого кампейну українського бренду
Зендея за ручку з чоловіком пройшлася хідником у сукні-павутинні на прем'єрі Людини-павука. Фото
Лавсторі
Зендея за ручку з чоловіком пройшлася хідником у сукні-павутинні на прем'єрі "Людини-павука". Фото
Сімейне життя - це робота: Педан про кризи і яка подія дала новий поштовх їхнім із дружиною стосункам
Лавсторі
"Сімейне життя - це робота": Педан про кризи і яка подія дала новий поштовх їхнім із дружиною стосункам
Візерспун в яскраво-рожевому мереживі з буфами попозувала з сином-копією на прем'єрі нової Білявки в законі
Селебріті
Візерспун в яскраво-рожевому мереживі з буфами попозувала з сином-копією на прем'єрі нової "Білявки в законі"
Бужинська у декольтованому купальнику помочила ніжки в морі та пообіймалася з чоловіком у Греції
Селебріті
Бужинська у декольтованому купальнику помочила ніжки в морі та пообіймалася з чоловіком у Греції
І живіт я собі відрізала, і жир відсмоктала: дружина Юрія Ткача покепкувала з пліток про своє схуднення і пояснила, як було насправді
Селебріті
"І живіт я собі відрізала, і жир відсмоктала": дружина Юрія Ткача покепкувала з пліток про своє схуднення і пояснила, як було насправді
52-річна Кейт Мосс у напівпрозорому топі без ліфчика попозувала на Тижні моди в Парижі
Фешн
52-річна Кейт Мосс у напівпрозорому топі без ліфчика попозувала на Тижні моди в Парижі
Дочка у квітах та шифоні, а син у костюмі: елегантні князь і княгиня Монако з дітьми завітали на свято
Селебріті
Дочка у квітах та шифоні, а син у костюмі: елегантні князь і княгиня Монако з дітьми завітали на свято
Більше матеріалів