Аністон, Бекхем з донькою, Собчак та Байкова приєдналися до чб-челенджу на підтримку жінок

Вівторок, 28 липня 2020, 13:39

Другий день в Instagram поширюється челендж #WomenSupportingWomen, у рамках якого відомі жінки зі всього світу викладають чорно-білі фото та пишуть слова підтримки одна одній.

До флешмобу уже приєдналися Дженніфер Аністон, Дженніфер Лопес, Вікторія Бекхем з донькою Харпер, Мішель Пфайффер, Ксенія Собчак, Аліна Байкова, Ніна Васадзе, Маша Єфросиніна та багато інших.

Кожна жінка постить своє фото та передає естафету кільком іншим. Таким чином уся стрічка Instagram швидко заповнюється монохромними світлинами красунь. 

Як повідомила канадська блогерка Валеріа Ліповецьки, челендж виник у Туреччині з метою підвищити рівень обізнаності та проявити солідарність проти феміциду. 

42% турецьких жінок у віці 15-60 років зазнали фізичного або сексуального насильства від своїх чоловіків та партнерів. І зараз турецький уряд хоче відмовитися від Стамбульської конвенції - міжнародної угоди Ради Європи проти насильства по відношенню до жінок і насильства в сім'ї. 

Тож цей челендж - набагато більше, ніж просто красиві фото у стрічці. 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Thank you to all the brilliant and beautiful women in my life who sent the most uplifting messages today. Truth be told, I don’t really understand this #challengeaccepted thing…but who doesn't love good reason to support women!  Soooo…. challenge accepted! ⠀ ⠀ And while I have you here, maybe the best way we can support other women is to REGISTER TO VOTE for the issues that affect women. Encourage all your friends, girlfriends, sisters, moms, daughters to do the same. The election is right around the corner, and we need to look out for each other AND love each other! 👩🏽‍🤝‍👩🏻👩🏻‍🤝‍👩🏼👭🏽👩🏿‍🤝‍👩🏼❤️

Публикация от Jennifer Aniston (@jenniferaniston) 27 Июл 2020 в 7:20 PDT

"Виховувати сильних жінок так само важливо, як і підтримувати їх", - написала Вікторія та запостила фото дочки. 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Raising strong women is as important as supporting them ❤️ #HarperSeven #blackandwhitechallenge #womensupportingwomen

Публикация от Victoria Beckham (@victoriabeckham) 27 Июл 2020 в 11:16 PDT

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Sweet girlfriends sending me an empowering note and asking if I’ll jump on the supportive lady train 🚂 #challengeaccepted ❤️ 💪 #onboard #womensupportingwomen

Публикация от Kate Hudson (@katehudson) 27 Июл 2020 в 3:28 PDT

Посмотреть эту публикацию в Instagram

#challengeaccepted Thank you @gucciwestman @samanthamcmillen_stylist I am thankful every day for the women in my life. #womensupportingwomen

Публикация от Michelle Pfeiffer (@michellepfeifferofficial) 27 Июл 2020 в 10:01 PDT

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Gal Gadot (@gal_gadot) 27 Июл 2020 в 7:04 PDT

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Lisa Kudrow (@lisakudrow) 27 Июл 2020 в 10:03 PDT

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Challenge accepted ladies! Women supporting women! So many women to tag and thank! @realalexmeneses @kerrywashington @karenruimy @daniajramirez #BlackAndWhiteChallenge

Публикация от Eva Longoria Baston (@evalongoria) 26 Июл 2020 в 3:28 PDT

Посмотреть эту публикацию в Instagram

I accept the challenge что бы это ни значило))) @yanaraskovalova #womensupportingwomen

Публикация от Ксения Собчак (@xenia_sobchak) 27 Июл 2020 в 11:00 PDT

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Challenge accepted. #WomenSupportingWomen Let’s raise each other up.

Публикация от Sharon Stone (@sharonstone) 27 Июл 2020 в 2:26 PDT

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Challenge accepted. Thank you @tikog , kind beautiful and such a strong girl❤️ #blackandwhite #womensupportingwomen

Публикация от ninavas27 (@ninavas27) 28 Июл 2020 в 1:00 PDT

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Я продолжаю настаивать, что #женщиныспасутмир .. Это подтверждает и бьющий сейчас рекорды по объединённости женщин всего мира глобальный challenge #WomenSupportingWomen ... Ну, что, мои невероятные Украинки, поддержим? Номинируйте тех, кем восхищаетесь, и чьи моральные ориентиры разделяете! Пускай мир знает, что мы также против конфликтов, дискриминации, насилия и войн.. @kosadcha @alla @lesia_nikituk @olbalaban @rudnieva_olga @kamenskux @borodina @da_astafieva @moi_sofism @tina_karol @jamalajaaa @the_hardkiss @valeriya_guzema @allaklymenko

Публикация от Masha Efrosinina (@mashaefrosinina) 28 Июл 2020 в 4:10 PDT

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Natalia Vodianova (@natasupernova) 28 Июл 2020 в 3:50 PDT


powered by lun.ua
Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів