"Це історія не про політику": Добринін прокоментував свою участь у російському "Холостяку"

3 березня 2021, 16:58

Телеведучий Микита Добринін прокоментував своє рішення вести російську версію телешоу "Холостяк" за участю репера Тіматі.

В Instagram шоумен заявив, що сам він на "Холостяку" знайшов своє кохання, тому для нього ця історія не про політику, а про любов.

"Зі школи я мріяв працювати на радіо і телебаченні. Уже в 16 років отримав першу роботу на радіо "Буковина" в Чернівцях. А на перших курсах навчання в універі переїхав до Києва, де заново почав реалізовувати свою мрію. Я мріяв про телебачення, тому що мені подобається створювати програми, які по-доброму розважають і радують людей", - почав Добринін.

 
Добринін знайшов виправдання свого рішення піти на російське ТБ

"Одного разу участь в такому проекті вирішила і мою власну долю. Я брав участь в українській версії світового проєкту "Холостяк" і зустрів там Дашу, свою дружину і маму нашого майбутнього сина. Випадок чи доля, але ми шалено щасливі, що знайшли одне одного. …Ми третя пара в світі, яка залишилася разом після проєкту. Це унікальна ситуація для шоу за всю історію його створення!", - наголосив телеведучий.

 
Дуже мало пар після шоу залишються разом тривалий час, і Добринін та Квіткова - одна з них

"Тому мене запросили взяти участь в шоу "Холостяк", яке знімається по франшизі Warner Brothers по всьому світу. Повідомлення від команди розважального ТНТ було для мене несподіванкою, і я довго думав чи погоджуватися. Погодився. Я розумів, скільки артистів і ведучих в подібній ситуації отримали негативну реакцію. А ще я розумів, що хочу, щоб в світі було більше любові і віри в те, що все можливо", - заявив Микита.

"Наша історія з Дашею - це історія якою важливо ділитися. І тут немає політики, навіть якщо її хочеться знайти і використовувати проти нашої родини. Це історія не про політику, це історія про кохання", - підсумував майбутній татко.

 

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів