Зробила 40 тестів: Юрушева розказала, як захворіла на ковід

18 березня 2021, 16:33

Дружина губернатора Черкащини, Олександра Скічка, бізнес-леді Єлизавета Юрушева захворіла на коронавірус.

Про те, як це сталося, вона розповіла у своєму Instagram.

Усе почалося з того, що в неділю у сина Лізи піднялася висока температура. Про це вона дізналася від своєї мами.

"Це була саме та ситуація, якої я боялася - дуже переживаю за батьків, за те, як вони перенесуть хворобу в своєму віці. Тому я відразу прийняла рішення терміново їхати до Києва", - зазначила Єлизавета, яка тоді була в Черкасах і готувала публічні заходи.


 
Син заразив Єлизавету ковідом

"На наступний ранок ми всі зробили аналізи, тести, і у Дані виявиляють корону, в малої - антитіла, мій тест негативний, але я розумію, що через свою втому мене НЕ пронесе. У понеділок ввечері у мене починає підніматися температура, у вівторок я здаю повторний тест (це, здається, був мій ювілейний, 40-й) і він позитивний", - розказала Юрушева.

"Отже, тепер моя черга особисто познайомитися з цією хворобою. І для мене це в першу чергу боротьба зі своєю помисливістю. Як тільки я дізналася, що Даня захворів, я почала згадувати все, що я погане чула і бачила про ковід. Це як гра розуму - всі ці негативні думки беруть тебе в оборот і стає тільки гірше", - зізналася Ліза.

 
Юрушева тільки почала хворіти

"Тому я придумала собі історію, що ця хвороба мені потрібна для того, щоб я відпочила, щось переосмислила, дочитала книгу - сприймати цей період виключно з позитивом. Так, звичайно, в перші дні це не зовсім вдавалося, тому що була температура, слабкість і загальний стан не для розваг. Але сьогодні я вже почуваюся набагато краще і налаштована рішуче - не дам ковіду захопити мій розум", - заявила Юрушева.

 
Ліза налаштовує себе на позитив та сприймає самоізоляцію як відпочинок

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів