"Після 30 життя тільки починається": зірки та політики вітають Україну з ювілеєм. ОНОВЛЮЄТЬСЯ

Вівторок, 24 серпня 2021, 09:47

24-го серпня Україна святкує ювілей: 30-річчя своєї незалежності. Рідну, любу, неньку та подругу з самісінького ранку вітають у соцмережах.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Olena Zelenska (@olenazelenska_official)

Мер Києва Віталій Кличко до 30-річчя незалежної України вирішив, що буде незайвим нагадати людям про власні досягнення. Вийшов практично готовий передвиборчий ролик.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Віталій Кличко (@vitaliyklitschko)

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Юлія Тимошенко (@yulia_tymoshenko)

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Anna Rizatdinova (@anna_rizatdinova)

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Океан Ельзи (@okeanelzy_official)

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Elina Monfils (@elisvitolina)

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Dmitriy Monatik (@monatik_official)

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Alesia Batsman (@alesiabatsman)

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Valeriya Guzema (@valeriya_guzema)

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Oleksii Potapenko (@realpotap)

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Ирина Билык (@bilyk_iryna)

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Ірина Федишин 🎤Iryna Fedyshyn (@irynafedyshyn)

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Анастасія Приходько (@prykhodko_official)

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от ONUKA (@onukaofficial)

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от ZLATA OGNEVICH (@zlata.ognevich)

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Kamaliya (@kamaliyaofficial)

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Ассия Ахат / Assia Ahhatt (@ahhattassia)

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Пономарьов Олександр (@ponomaryovoleksandr)

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Екатерина Бужинская (@buzhynska)

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Неугомонная Монро (@monritta)

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Katya Osadcha (@kosadcha)

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от VERKA SERDUCHKA OFFICIAL (@v_serduchka)

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от LOBODA (@lobodaofficial)

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от regina todorenko (@reginatodorenko)

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Vladimir Ostapchuk (@vova_ostapchuk)

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Леся Никитюк (@lesia_nikituk)

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от АНИ ЛОРАК (@anilorak)

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Vitalina Yushchenko (@vitalinayushchenko)


powered by lun.ua
Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів