"Вони люблять вас усім серцем": Кухар попросила людей не кидати тварин під час війни

18 березня 2022, 13:59

Балерина Катерина Кухар звернулася до українців із закликом не кидати напризволяще під час війни своїх домашніх улюбленців. Зірка, в котрої самої є песик, наголосила, що навіть за кордон тварин зараз можна вивезти без документів.

"Щоразу, коли я бачу дописи про покинутих тварин, серце обливається кров'ю і ком пробирається до горла, адже вони, як малі діти, не вміють говорити і за себе постояти. Їм теж дуже страшно, вони відчувають нашу тривогу, небезпеку та, на жаль, їм нічого не поясниш. Єдиний спокій для них - це коли їхній друг поруч", - написала Катерина в Instagram.

"Серце миттєво наповнюється теплом та любов'ю, коли бачиш фото людей, котрі подолали шлях довжиною в тиждень, міцно тримаючи на руках своїх переляканих, іноді досить важких улюбленців... Але тенденція покинутих тварин у країні надто велика...", - зізналася вона.

Кухар підкреслила, що вихід завжди є.

"Я розумію, як усім нам зараз важко, але не кидайте своїх друзів менших, не замикайте їх у квартирах та не залишайте на вулиці, вони люблять вас усім серцем", - закликала балерина.

 
Катерина з донькою Настею та їхнім цуциком-мальтіпу

Катерина поділилася контактами організацій, котрі надають притулок і допомогу тваринам, а також помагають розшукати тих, що загубилися.

Нагадаємо, актор Олексій Суровцев щодня рятує котів, яких господарі замкнули вдома, вирушаючи в евакуацію.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Люди пізнаються ставленням до тварин": Ребрик розхвалила українців, які не кидають улюбленців

Монро вивезла з Києва 6 котів та дала цінні поради щодо евакуації

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів