"Три дні адської виснаженої дороги": Гвоздьова розказала, як дісталася з дітьми до Італії

22 березня 2022, 14:00

Хореографка Ілона Гвоздьова виїхала до Італії з дітьми, 6-річною Рією та півторарічним Домініком. Чоловік і тато, Іван, лишився в Україні.

Про свій шлях і те, як гірко їй зараз на чужині, Гвоздьова розказала в Instagram.

"Вікно в Європу, кажете… Але якою ціною?! Все життя я мріяла побачити Рим, але ніколи я не думала, що побачу його за таких обставин, що буду вимушена покинути Україну, залишити чоловіка й вивозитиму дітей в безпечне місце від війни, яку почала Росія й веде жорстокі бойові дії проти моєї країни та мирного населення вже 26 діб", - написала Ілона.

"Я пережила 3 дні адської виснаженої дороги, понад 1600 км, без нормального сну, їжі та з постійним почуттям тривоги, смутку, біллю в серці, зі сльозами в очах", - поділилася вона.

Жінка подякувала Італії та італійцям за прихист і теплоту, але зізналася, що вони з дітьми все одно там чужі. Наразі Ілоні допомагають із пошуком житла. Віддавати Рію до італійської школи хореографка поки не планує, навчатиме малу вдома сама. Вона сподівається вже незабаром повернутися до України.

 

У сторіс танцівниця дає корисні поради тим, хто також збирається їхати до Італії, та закликає тимчасових вимушених переселенців гуртуватися.

 
 

Як відомо, за кордоном зі своїми дітками перебувають, зокрема, Джамала, Слава Камінська і Софія Стужук.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Психувати було ніколи": Ващук 15 днів провів із дітьми в підвалі в Гостомелі

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів