"Не терпітиму хамства": Камінська дала відсіч "псевдопатріотичним" хейтерам

31 березня 2022, 14:45

Співачка Слава Камінська засудила "псевдопатріотизм". Ним, на думку артистки, прикриваються деякі користувачі соцмереж, критикуючи її рішення про виїзд за кордон.

Камінська поділилася думками із цього приводу на своїй сторінці в Instagram.

Слава, яка із дітьми та мамою наразі тимчасово проживає у Нідерландах, наголосила, що приймає альтернативну думку, але не хамство.

"Неможливо бути правильною для всіх. Люди різні, долі різні, але біль у нас у всіх один. І він не в картинках в Instagram… Я приймаю "альтернативну думку", але категорично не терпітиму хамства. Особливо, коли прикриваються "псевдопатріотизмом", – написала Камінська.


 
Камінській у коментарях під попередніми постами "прилітало" навіть за посмішку на фото

"Всі ми любимо нашу країну, інакше не жили б тут. Всім боляче, коли несправедливо "приходять у гості" та руйнують дім. Ми всі стали свідками цього абсурду. Дуже шкода, що деякі вважають своїм зобов’язанням внести розлад, просто тому, що захотілося… Дочекаймось кінця цього маразму і маразматика… А поки лишається видихнути, зрозуміти та пробачити", – пише Камінська.

До слова, раніше Слава сама розповідала, що відчуває провину через свій від’їзд.

Нагадаємо, раніше блогер Микита Добринін закликав українців не соромитися своїх почуттів та не звинувачувати себе за прийняті рішення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів