"Круто, що так відбулося": Дантес розказав про стосунки з Дорофєєвою після розриву

4 квітня 2022, 14:01

Співак Володимир Дантес зізнався, що рішення розійтися вони з Надею Дорофєєвою прийняли ще до війни. Просто оголошувати про це парі здавалося недоречним.

Про те, як він, і які в них із колишньою стосунки тепер, Вова розповів у шоу "Комендантский чос".

"Я нормально. Ми ж написали пост, який виставили в Instagram, і в цьому пості вся правда, яку ми хотіли сказати. Все нормально, ми дружимо", - наголосив він.

 
Небагатьом парам після розлучення вдається залишитися друзямі. Вові з Надею - так
фото з instagram дантеса

"І це рішення не було прийняте тоді, коли ми виставили цей пост, це було раніше. Просто коли ти там планував собі одне, а потім починається війна, і ти такий... ну, не до цього людям, не про це... А потім, коли минає час, і ти думаєш, ну блін, це ж якось дивно, і теж, мабуть, треба про це сказати. І якось приховувати це неможливо, і про це говорити якось неможливо", - пояснив Дантес.

"Але ми нормально спілкуємося, ми дуже близькі друзі, все добре, і я думаю, що так і повинно бути, коли ти хочеш якось не заплямовувати минуле і хочеш, щоби те, що було в минулому, було класною історією, треба вчасно і влучно сепаруватися одне від одного. І не забувати, що хтось комусь щось винен. Ось так ми і зробили, і круто, що так відбулося", - підсумував він.

Нагадаємо, співак Позитив нещодавно дав привід для чуток про те, що Надя пішла від Володимира до іншого чоловіка.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Кожен у своїй свободі": Дорофєєва з Дантесом оголосили про розставання

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів