Українська правда

"Ніхто не має права засуджувати ваші дії": Зорій закликала жінок не соромитися через виїзд із країни

Тамара Кудрявченко — 9 квітня 2022, 14:56
 Ніхто не має права засуджувати ваші дії: Зорій закликала жінок не соромитися через виїзд із країни

Телеведуча і дружина міністра оборони Олексія Резнікова, Юлія Зорій обурилася через те, що люди засуджують інших за виїзд із країни. 

У своєму Instagram вона написала пост, у якому закликала жінок не соромитися свого страху за себе і дітей та не соромити інших за цей страх. 

"Мені дуже боляче читати звинувачення одних жінок до інших. За те, що хтось виїхав і вивіз себе і своїх дітей у безпечне місце. "Чому тобі не соромно? От ти виїхала зі своїми, а я лишилася тут з дітьми! Бо це моя земля. Бо я не боягузка!". Скажіть мені відверто, а чому має бути соромно мамі за те, що їй страшно за своїх дітей?.


 
Юлія звернулася до українок із проханням не сваритися у ці важки часи
фото з instagram

Чому їй має бути соромно за те, що вона рятує своїх дітей? Рятує їхнє життя і психіку (яка і так уже постраждала, навіть якщо люди виїхали на самому початку війни, і діти чули вибухи десь далеко, наприклад). Ви думаєте, дитячій вразливій психіці цього недостатньо? Чи діти не надтонко відчувають психологічний стан батьків/мами і це вже дуже сильний удар для них? 5-річна донька моєї подруги посивіла у мене на очах за 3 дні… Хоча виглядала спокійною, гралася. А що коїлося в тій маленькій голівці, мені страшно навіть уявити…", - написала Зорій. 

"Прийняли ви рішення залишилися чи поїхати - це лише ваш вибір. Ніхто не має права засуджувати ваші дії. (Окрім, звичайно, прямої небезпеки, коли є безпосередня загроза вашому життю і життю ваших дітей, коли вас наполегливо просять евакуюватися, щоб врятувати)", - наголосила Юлія. 

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Юлия Зорий (@yulia_zoriy)

Нагадаємо, нещодавно блогерка Таня Пренткович закликала не розводити чвари і допомагати одне одному.  

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Гнобити себе – шлях в нікуди": Бабкіна зізналася, що відчувала, коли виїхала із чоловіком з України

"У рідному підвалі було спокійніше": Крук розказала, як проїхала 6 країн за 8 днів

Камінська зізналася, куди виїхала з України та що відчуває

війна
Останні матеріали
Модель Богдан у мереживному корсеті та з сердечком на інтимному місці привітала з Днем закоханих. Фото
Hot zone
Модель Богдан у мереживному корсеті та з сердечком на інтимному місці привітала з Днем закоханих. Фото
Бех і Романчук оголосили ім'я новонародженої донечки
Лавсторі
Бех і Романчук оголосили ім'я новонародженої донечки
Можемо собі дозволити: Денисенко у мереживному ліфі показалася на руках у голоторсого коханого
Лавсторі
"Можемо собі дозволити": Денисенко у мереживному ліфі показалася на руках у голоторсого коханого
Екснаречений Меловіна після розірвання заручин заявив про погрози фанів співака та зізнався у пережитому зґвалтуванні
Селебріті
Екснаречений Меловіна після розірвання заручин заявив про погрози фанів співака та зізнався у пережитому зґвалтуванні
Пономарьов дитячими фото привітав єдиного сина з 19-річчям
Селебріті
Пономарьов дитячими фото привітав єдиного сина з 19-річчям
59-річна Холлі Беррі у червоному светрі посвітила довгими ніжками з нагоди свята
Селебріті
59-річна Холлі Беррі у червоному светрі посвітила довгими ніжками з нагоди свята
Грав роль до останнього: Тополя згадала, як шантажист удавав із себе жертву, та натякнула, хто хотів знищити її репутацію
Скандал
"Грав роль до останнього": Тополя згадала, як шантажист удавав із себе жертву, та натякнула, хто хотів знищити її репутацію
День закоханих у Бекхемів: Вікторія з Девідом влаштували собі розкішне побачення, а молодші сини показали цілунки з коханими
Лавсторі
День закоханих у Бекхемів: Вікторія з Девідом влаштували собі розкішне побачення, а молодші сини показали цілунки з коханими
Більше матеріалів