Українська правда

"Щоб син не відчував болю війни": Квіткова і Добринін привітали малого із 9-ма місяцями

Марія Мельник — 13 квітня 2022, 18:45
Щоб син не відчував болю війни: Квіткова і Добринін привітали малого із 9-ма місяцями

Блогерка Даша Квіткова разом зі своїм чоловіком Микитою Добриніним, який зараз стоїть на захисті Києва, привітали сина Лева.

Сьогодні, 13 квітня, хлопчикові виповнилося 9 місяців, але, на жаль, відсвяткувати повним складом родині не вдалося.

Батьки написали теплі слова та побажання маленькому Левові на сторінках в Instagram.

"Наш маленький всесвіт. Вже другий місяць поспіль ми святкуємоці маленькі дати не вдома, і це розбиває серце. Так хочеться, щоб всі дітки повернулись до своїх домівок з батьками. Сину, ми дуже дякуємо, що ти в нас є, бо саме ти даруєш нам силу, енергію та натхнення на життя в наших реаліях", - привітала малого матуся.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Daria Kvitkova (@kvittkova)

"Тобі сьогодні 9 місяців, і все, чого я хочу, щоб ніколи син не відчував болю війни. А тільки посміхався і жив у мирній, сильній Україні. Сумую страшно і хочу скоріше обійняти своїх", - написав татусь.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от НІКІТА ДОБРИНІН (@nikitadobrynin)

 
Микита влаштував коханій і сину справжнє свято
 
 
Сподіваємось, день народження Лева молоді батьки зустрінуть вже разом

Нагадаємо, раніше блогерка розказала, як подалася з сином подалася на Західну Україну, і що відчуває після місяця війни.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Хочу більше ніколи не чути вибухів": MamaRika написала щемливе звернення від імені свого малюка

"Скоро знову обнімемося на своїй землі": MamaRika, яка мешкала коло Гостомеля, розказала, куди виїхала з 7-місячним сином

"Ніякі ми не братські народи": Саша Бо порадила матусям казати дітям правду

Квіткова війна
Останні матеріали
На тлі розслідування поліції: у мережі довідалися, що зірка Сутінок казала про домагання з боку Кеті Перрі ще у 2014-му
Скандал
На тлі розслідування поліції: у мережі довідалися, що зірка "Сутінок" казала про домагання з боку Кеті Перрі ще у 2014-му
Пробив дах ресторану: Білик пригадала подробиці епічної сварки з Коляденком, котрий викинув диван із 13 поверху
Селебріті
"Пробив дах ресторану": Білик пригадала подробиці епічної сварки з Коляденком, котрий викинув диван із 13 поверху
Стейтем із дочкою та сином показав водні розваги у печері турецького готелю. Фото
Селебріті
Стейтем із дочкою та сином показав водні розваги у "печері" турецького готелю. Фото
Мамині соління і заморожені рюмки: Неплях показала вміст свого холодильника та вразила вартістю комуналки
Селебріті
Мамині соління і заморожені рюмки: Неплях показала вміст свого холодильника та вразила вартістю комуналки
Заїкання, чутки про пластику та скандал із фетшеймінгом: цікаве про зірку Диявол носить Prada Емілі Блант
Селебріті
Заїкання, чутки про пластику та скандал із фетшеймінгом: цікаве про зірку "Диявол носить Prada" Емілі Блант
Все переживемо: Ступка ніжним цілунком привітав кохану з триріччям стосунків
Лавсторі
"Все переживемо": Ступка ніжним цілунком привітав кохану з триріччям стосунків
Зірка Прикордонників Нестеренко повідомила про розлучення з Темляком, якого звинувачували в насильстві
Селебріті
Зірка "Прикордонників" Нестеренко повідомила про розлучення з Темляком, якого звинувачували в насильстві
Розвивати надивленість та додавати акцентів: Андре Тан порадив, як не виглядати старомодно. Фото
Фешн
Розвивати надивленість та додавати акцентів: Андре Тан порадив, як не виглядати старомодно. Фото
Більше матеріалів