"Покидьку, це не місячні": українка влаштувала акцію протесту під час виступу російського коміка Сабурова

14 квітня 2022, 11:00

Під час виступу відомого стендап-коміка із Казахстану Нурлана Сабурова в Лос-Анджелесі на сцену вийшла письменниця з Чернівців Юлія Косівчук, яка зараз проживає в США.

Українка звернулася до Нурлана, одягнена в білу сукню з червоними плямами крові, на знак протесту проти російської агресії, на що комік відповів жартом.

Відео Косівчук опублікувала у Facebook.

"Тому що мовчання - це злочин. Ні, покидьку, це в мене на місячні, як ти, недолуго перднув своїм ротом, це я - Україна! І поки ти тут заробляєш бабло, розважаючи кончених рабів - я стікаю кров‘ю!", - звернулася вона до Сабурова від імені України.

 
Охоронники почали виводити Юлію із залу

"Після того, як я отака прорвалася на сцену, холопи продовжували ржати. Та мавпочка з тарілками у їхньому мозку невмируща. Лише кілька молодих людей вийшли із залу", - розказала Юлія про реакцію на її протест.

За словами Косівчук, Нурлан Сабуров живе в Москві і там платить податки. Він не говорить про війну своїм підписникам, бо він виступає за "МІР".

"Вчора зал був повний. Квитки по 135$. Скільки ще куль вони куплять за ці гроші? Мовчання — це злочин! А те лайно з натовпу, що кричало "ненавижу вас хохлов ёб..ых" і тикав фак - ми тебе зняли і скоро зробимо відомим", - наголосила Юлія.

Because silence is a crime! Ні, покидьку, це в мене на місячні, як ти, недолуго перднув своїм ротом, це я - Україна! І поки ти тут заробляєш бабло, розважаючи кончених рабів - я стікаю кров‘ю! Після того, як я отака прорвалася на сцену, холопи продовжували ржати. Та мавпочка з тарілками у їхньому мозку невмируща. Лише кілька молодих людей вийшли із залу. Клоун Нурлан Сабуров живе в Москві і там платить податки. Він не говорить про війну своїм багатотисячним підпіщикам, бо він за МІР. Вчора зал був повний. Квитки по 135$. Скільки ще куль вони куплять за ці гроші?!Мовчання — це злочин! P.S. А те лайно з натовпу, що кричало «ненавижу вас хохлов ёб..ых» і тикав фак - ми тебе зняли і скоро зробимо відомим.

Опубликовано Julia Kosivchuk Вторник, 12 апреля 2022 г.

В соцмережі теж активно прокоментували таку реакцію Сабурова.

 
Співачка Даша Астаф'єва засудила коміка за таку поведінку
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от lera (@leralytvyn)

Нагадаємо, нещодавно телеведучий Володимир Остапчук засудив Сабурова за мовчання стосовно війни в України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Президент неможливий без людей": Добринін зізнався, чи вважає росіян винними у війні, та що думає про їхню мову

"Це було негідно": Паш зізналася, що жалкує про колаборації з російськими артистами до війни

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів