Козловський показав розтрощений Київ у кліпі на повстанську пісню минулого століття

18 квітня 2022, 14:48

Віталій Козловський, який від самого початку війни залишається в Києві, зняв кліп на пісню "Інша весна", написану у 1985 році.

У відео артист показав розтрощені окупантами будівлі столиці.

"Це повстанська пісня, її автори Йосип Струцюк та Вадим Гаркавий. Вона була написана у 1985 році і має дуже цікаву історію. Автори надихнулися на її написання після перегляду світлин з Волині 40-50-х років. Там тоді точилися кровопролитні бої, а на світлинах поряд з мужніми вояками української повстанської армії - привітні та вродливі дівочі обличчя. Вони не пошкодували своєї молодості та життя, щоб боротися за вільну Україну. І сьогодні рядки цієї пісні - у саме серце", - зауважив Віталій.

 
"Наші прекрасні люди, які планували жити, будувати, працювати, створювати сім’ї, народжувати дітей, мужньо стали на захист нашої України від кривавого окупанта", - каже співак

Відео відзняте у місцях, які зазнали найбільших ворожих ударів у Києві.

"Руйнування жахливі. Без болю дивитись на це не можна. Неможливо повернути людей, яких вже немає. Ця відеоробота - це крик душі кожного українця та звернення до всього світу - бути небайдужими до цього геноциду та нашого горя", - наголосив Козловський.

 
"Нас весна не там зустріла і не ті пісні співала. Я стріляв, земля тремтіла, Ти набої подавала", - співає Козловський

Щоби створити кліп, Віталій зібрав команду однодумців, які залишилися в місті. Знімали на невеличку портативну камеру, фотоапарат і телефон.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Геть з України, москаль нєкрасівий": Зеленський, Кім та Арестович дали прочухана росіянам у кліпі Jerry Heil

Maneskin випустили потужний кліп на підтримку України. ВІДЕО

"Про життя між "до" і "після": Kazka представила кліп-хроніку війни в Україні. ВІДЕО

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів