"Русские, мы все просрали": Ногу Свело! у новому кліпі поставили діагноз росіянам, які підтримують війну

20 квітня 2022, 09:12

Російський гурт Ногу Свело! випустив кліп на пісню "Поколение Z", в якому показав, на що перетворилася сучасна росія та росіяни, які не вміють і не хочуть думати власною головою.

У відео фронтмен групи Макс Покровський, який з перших днів війни виступає проти неї та намагається донести правду до своїх співвітчизників, сидить над котлом з вогнем, у якому спалює літеру Z та все, що вона символізує.

"Русские, вас никто не хочет завоевать! На вас никто не дрочит, вашу мать! Успокойтесь! Лучше самих себя побойтесь!", - співає Макс та показує коментарі, які росіяни залишають під його відео.

 
"Русские, мы одичали, Но были не так опасны, пока мычали. А теперь готовы порвать зубами за право умереть рабами", - співає Покровський

"Просимо всіх наших однодумців не ображатись: у відео ми використовуємо коментарі тих, хто мало що розуміє і не звик використати свою голову за призначенням. Просто наше відео саме про це.

Дуже хочеться, що колись ми повторимо нашу традицію фанатських відео, де ми покажемо всі коментарі, в яких ви кажете нам добрі слова. Але поки що ви підтримуєте нас - ми підтримуємо вас. Не впадайте у відчай і пам'ятайте про моральні орієнтири: що біле - це біле, чорне - це чорне, а двічі два чотири.

 
Судячи з останніх фото Макса в Instagram, він зараз не в росії

Темні час закінчуються, найголовніше вийти з честю з усіх випробувань", - звернулися до своїх фанів музиканти.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Не мордобой, а спецоперация": Шнуров випустив "геополітичну" пісню про відлупцьовану дружину, яка хотіла в НАТО

"Русским и собакам входа нет": Шнуров порівняв ставлення до співвітчизників у Європі з геноцидом євреїв

"К нам самим пришел полный Донбасс": Шнуров заспівав про російську еліту, для якої скінчилося солодке життя. ВІДЕО

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів