"Дуже нелегка тема": Осадча розповіла, що вони з Горбуновим вирішили стосовно усиновлення дитини після війни

26 квітня 2022, 13:00

Телеведуча Катерина Осадча, яка протягом війни допомагає знайти загублених дітей, поділилася планами стосовно усиновлення.

В інтерв'ю НВ Катя вперше прокоментувала слова свого чоловіка Юрія Горбунова, який зізнався, що виховував би сироту після припинення воєнних дій.

"Ми мали з Юрою розмову щодо усиновлення і вирішили, що після того, як закінчиться війна, ми повернемося до цієї думки. Це дуже нелегка тема, я вважаю, усиновлення - це відповідальніше, аніж народження дитини", - розказала вона.

 
У серпні минулого року Катя і Юрій вдруге стали батьками

"Є багато книжок психологів, які розповідають про різні аспекти всиновлення дітей. Хочеться зауважити, що перше емоційне бажання взяти дитину у родину - це прекрасне бажання, але потрібно поставитися до нього вкрай серйозно. Працювати з психологом, занурюватись у цю тему, знати всі підводні течії, спілкуватися з батьками, які вже мають такий досвід", - зазначила Осадча.

 
Подружжя виховує двох синів: молодшого Данила і старшого Івана (на фото Іван)

За словами Катерини, перед усиновленням батьки повинні самі себе перевірили на стійкість та емоційний і моральний аспект.

"Тому ми з Юрою вирішили повернутися до цієї теми згодом, а поки читати, дізнаватися про усиновлення. Я найближчим часом планую почати ділитися інформацією, яку буду знаходити, щоб ця процедура у країні була за справжнім покликом серця. Щоб люди були відповідальними і не повертали дітей у дитячі будинки", - наголосила телеведуча.

Нагадаємо, раніше Осадча згадала українських артисток, які продовжують грати роль голубів мира, і запропонувала вагітній співачці Регіні Тодоренко народжувати в бомбосховищі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Приїзд організуємо": Осадча запропонувала вагітній Тодоренко народжувати в бомбосховищі

Катя Осадча створила чат, який допомагає знайти загублених дітей

Горбунов про росіян: Це – нелюди. Між нами нема нічого спільного. ВІДЕО

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів