"Не розумію, як усе це усвідомити": дружина Клуні в ООН виступила на захист українців. ВІДЕО

29 квітня 2022, 11:25

Дружина американського актора Джорджа Клуні, юристка Амаль Клуні 27-го квітня виступила на неофіційному засіданні Ради Безпеки ООН у Нью-Йорку.

Захід був присвячений питанню притягнення до відповідальності російських окупантів за задокументовані злочини, вчинені ними на території України.

У своїй промові, яку оприлюднило британське видання The Guardian, Клуні перелічила жахливі злочини російських солдат.

"Сьогодні Україна – це бійня просто у серці Європи. Агресивна війна путіна є настільки обурливою, що навіть після попереджень США та довгий список злочинів росії українці не могли повірити, що таке може статися", - наголосила Амаль.

 

"Я читаю заголовки новин, але не розумію, як усе це усвідомити. Невже тисячі дітей будуть насильно депортовані до росії? Хіба може таке бути, щоб дівчаток-підлітків ґвалтували на вулиці на очах їхньої сім'ї та сусідів? Чи справді бомбили будівлю, на якій було написано "Діти", а мирних жителів у Маріуполі систематично катують і морять голодом? На жаль, так", - заявила Клуні.

Як відомо, Амаль Клуні входить до юридичної робочої групи, яка консультує Україну щодо забезпечення відповідальності за воєнні злочини і працює з Міжнародним кримінальним судом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Привітайте мого нового друга": Джекман поспілкувався з 7-річним біженцем з Одеси. ВІДЕО

"Кожну секунду дитина стає біженцем": Блум у Молдові зустрівся з маленькими українцями

За підтримки Maneskin, Опри, Айліш, Джекмана, Осборна та Metallica: Stand Up For Ukraine зібрала понад $10 мільярдів

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів