"Челядь і тля": Потап потроллив Канделакі, обурену приїздом Джолі до України

1 травня 2022, 11:30

Шоумен Потап звернувся до російської телеведучої-пропагандистки Тіни Канделакі, яка висловила своє "фе" з приводу візиту Анджеліни Джолі до України.

Скрінами, де Тіна обурюється, мовляв, чому це кінозірка жодного разу не приїжджала до "ДНР" та "ЛНР", артист поділився у Instagram.

 
Сердешна Канделакі, її "нудить" від Анджеліни Джолі

"А скільки разів побувала сама, Тіна Канделакі, там? От я, наприклад, був у Луганській та Донецькій області двічі, звісно, на боці України, світла і любові, підтримуючи ЗСУ концертами, як і мої колеги, Кароль, Таянна, Мірзоян та інші... А ми, крім Пореченкова, котрий приїхав постріляти в українців, тебе, Канделакі, не пам'ятаємо, не дивуйтеся, на відміну від рашки, де артисти - челядь і тля, в усьому цивілізованому світі Артисти, Зірки, Селебріті - це вісники свободи, прав людини та активні соціальні діячі!", - написав Потап.


"Тож чекайте на нетфліксі фільм про боротьбу України, з Робертом де Ніро у ролі полковника ЗСУ, а тебе, Канделакі, зіграє Пенелопа Крус, але не радій, там, де ти будеш, фільм цей ти не підкачаєш", - попередив він.

До слова, цікаво візит Анджеліни Джолі висвітлив російський глянець Elle. Інтернет-користувачі звернули увагу на те, що в заголовку автори статті примудрилися уникнути згадки про Україну. Лишається здогадуватися, що це: троллінг, обережність чи політична позиція.

 
скріншот із elle.ru

Нагадаємо, Енджі в мережі одразу ж стала мемом.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Вы нам не братья, а враги": Потап у вірші звернувся до Безрукова. ВІДЕО

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів