Огнєвіч розповіла, до якої країни хотіла переїхати, та чому передумала

17 травня 2022, 16:45

Співачка Злата Огнєвіч, яка нещодавно вдруге поїхала з благодійними концертами до США, розповіла, що колись хотіла переїхати жити до Америки.

Про це артистка написала у своєму Instagram.

Злата зізналася, що з дитинства плекала американську культуру, слухала джаз та мріяла працювати у Театрі на Бродвеї.

"Я жила і мріяла потрапити до Штатів…, коли вдихала морське повітря в Криму, у місті Судак… До Америки все ж потрапила під час канадсько-американського туру і після цього вже багато разів була можливість познайомитись з цією країною ближче. Гарна держава, великі можливості, масштаб в усьому і знана на увесь світ мальовнича природа", – написала співачка.


 
Сьогодні артистка все ж виступає у США
фото instagram Злати Огнєвіч

Огнєвіч розповіла, що згодом бажання лишитися жити в США зникло.

"Подорожі світом (більше 34 країн) допомогли мені зрозуміти, що я живу в класній країні. Так! В нас реально крута країна, культура, люди і цей особливий український вайб… Розвиток. Пробудження нації. Саме це я помітила останніми роками в суспільстві і думка ця тішила сильно…", – йдеться у дописі виконавиці.

"Це – магія і вона (б’є – ред.) в саме серце. І наше небо, воно – особливе. Все тут особливе, в Україні. Моє. Рідне. Я вдома. І тільки тут відчуваю цілісність. Навіть, коли багато питань до майбутнього – я відчуваю цілісність. І ще – гордість. "Людина нібито не літає, а крила – має" – це про всіх нас", – підсумувала Огнєвіч свої думки рядками авторства Ліни Костенко.

Нагадаємо, Злата Огнєвіч нещодавно втрапила у халепу на шляху до Польщі. Артистці довелося зійти з потяга у полі, а згодом шукати транспорт до Львова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Кохання не вимірюється орієнтацією": Огнєвіч відповіла на запитання про особисте

"У мене просто немає сил": Огнєвіч знову стикнулася зі своїм переслідувачем

До весни: Пивоваров та Огнєвіч представили пісню на вірші українського поета-містика. ВІДЕО

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів