Камалія розповіла, хто насправді придбав 2 винищувачі для ЗСУ

24 травня 2022, 13:30

Співачка Камалія вирішила прояснити ситауцію щодо придбаних для ЗСУ літаків-винищувачів. Насправді до цієї справи фінансово не долучався її чоловік-мільярдер Мохаммад Захур, натомість щедрий дарунок надійшов безпосередньо від уряду Пакистану.

Зі слів Камалії, інформація, що облетіла ЗМІ, була "перекручена".

На цьому зірка наголосила в інтерв'ю "Зірковому шляху".

"Я сказала, що Пакистан", - підкреслила виконавиця.


 
Захур не купляв для України винищувачі, а уряд Пакистану - так
фото з instagram камалії

"Пакистан не дуже хоче розголошувати свою допомогу Україні з якихось там своїх причин. Навіть коли вони гуманітарку чи допомогу відправляють до України, вони всі маркери свої стирають. Відправляють до інших країн, із інших країн уже іде це все до України. Тому це питання закрито...", - сказала Камалія.

Нагадаємо, Захур на 45-річчя дружині подарував понад 1 мільйон євро, який іде на побудування житла для українських біженців у Німеччині.

"Це найкращий подарунок для мене, тому що я можу подарувати людям радість", - зізналася Камалія.

Також артистка розказала про тяжкий емоційний стан своєї мами Інни, яка мешкає в її домі під Києвом. У неї почалася депресія.

"Вона плаче постійно, заходить у дім і плаче, каже: "В нас так було шумно, в нас так було весело, в нас завжди були гості, завжди було чутно дітей, ми завжди співали. Зараз, каже, я заходжу в пустий будинок..." Вона дуже скучила. Вже буде 3 місяці, як вона не бачила дітей, і в неї депресія велика, і вона дуже переживає також за Україну", - поділилася Камалія.

 
Бабуся Інна дуже сумує за онуками, Мірабеллою та Арабеллою

Співачка намагається підбадьорити маму, запевняючи, що влітку вона неодмінно зустрінеться з онучками. До Британії пані Інна їхати не хоче, але, власне, і нема куди.

"Нас тут багато людей, нас 16 людей у будинку, і вже нема місця зовсім. Ми живемо не в себе в будинку, ми живемо в Захура доньки від першого шлюбу, в доньки і сина", - пояснила вона.

Залишається в Україні й батько Камалії, котрий "вперся" і відмовився їхати з Чернігова.

"Він там пережив весь цей жах. Навпроти в будинок влучила ракета, і все просто посипалось. Його це не налякало. У моєї двоюрідної сестри така ж ситуація з її батьком: нікуди – і все. Вони пережили окупацію. І коли наші організували зелений коридор, ми наполягали, щоб вони виїжджали, але вони категорично не захотіли, - розповіла зірка.

"Я тут божеволіла, коли 10 днів не могла додзвонитися нікому з родичів із Чернігова. Не могла спати, постійно плакала, бо не знала, що з ними. Але потім, 8 березня, я таки додзвонилась і дізналась, що, Слава Богу, всі живі і здорові. Якось Боженька боронить", - додала вона.

Нагадаємо, раніше артистка розказувала, як від початку війни марно намагалася достукатися до знайомих у росії, зокрема до свого колишнього друга Філіпа Кіркорова.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Був настрій піти до тероборони": Камалія розказала, чим займається впродовж війни та як справи з її бізнесом

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів