"Рішення, яке я прийняв 24 лютого": Даніель Салем планує стати батьком прийомної доньки

26 травня 2022, 11:00

38-річний телеведучий Даніель Салем, який пішов захищати Україну на передову з розвідкою, розказав, що бажає зробити після закінчення війни.

В інтерв'ю програмі "Вечір з Україною" він повідомив про намір усиновити дитину та закликав підтримувати тих, хто наразі цього потребує.

"Це як рішення, яке я прийняв 24 лютого, коли знав, куди піду у майбутньому. Я вважаю, що ми, українці, дуже велична нація. На нас велика відповідальність зараз: не підставити свою країну, рідних, міста. Продовжувати навчатися, ставати вище, щоб нами пишалися", - зазначив Салем.

 
Чоловік з дружиною виховують доньку Санта-Луну, яка наразі перебуває за кордоном разом з мамою
фото з instagram Салема

"Я вирішив, що хочу вдочерити одну з дівчаток, яка втратила батьків повністю. Під війни це неможливо зробити, але можна стати опікуном. Після того, як все закінчиться, вона стане офіційно моєю донькою", - запевнив Даніель.

За словами телеведучого, він був би радий виховувати як дівчинку, так і хлопчика.

 
Даніель також повідомив, що впевнений в тому, що дружина Марія обов'язково підтримає його рішення

"Це необхідно розуміти, необхідно бачити, що є життя людей, які залишаться на свавілля долі... Держава за ними приглядатиме. Але, якщо ти можеш щось зробити для себе, адже ми робимо це заради чогось... Треба допомагати", - наголосив Салем.

 
Як відомо, сам телеведучий залишився без батьків у досить юному віці

Нагадаємо, раніше телеведуча Катерина Осадча натякнула на поповнення в їхній з Юрієм Горбуновим сім'ї.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів