"Отримує гроші для біженців, щоби купити торбинку Chanel": Дурнєв звинуватив акторку Медведчук у марнотратстві

2 червня 2022, 16:10

Телеведучий та блогер Олексій Дурнєв у своєму Telegram-каналі звинуватив українську акторку Надін Медведчук у марнотратстві.

Як пишуть у "Боже, яке кончене!" дівчина, яка поїхала до Італії, отримує грошову допомогу для біженців і при цьому купує собі торбинки від Chanel.

У сторіс в Instgram Медведчук відразу відреагувала на закиди Льоші.

"Я не зрозуміла твоєї позиції, і, на мою думку, це максимально некоректно хайпувати на блогерці, яка з першого дня допомагає Україні. Льоша, ти нормальний?", - звернулася вона до Дурнєва.

 
фото з instagram nadin5_

"Я не купила торбинку від Chanel, але купила десь приблизно 20 бронежилетів. Я передала свої речі дівчатам, які взагалі їх не мали, які втратили свій будинок. Я переказую кошти для ЗСУ. Льоша, це, мабуть, максимально безглудо, хотіти робити актив і хайп в своєму Telegram-каналі на блогерах, які допомагають Україні", - заявила Надін.

 
Дівчина також прикріпила фотодокази наданої допомоги
 

За словами акторки, вона лише рекламувала торбинки, щоби показати своїм підписникам з України, як можна заробляти онлайн. Медведчук також наголосила, що отримані з реклами кошти буде перераховано на потреби ЗСУ.

 

Нагадаємо, раніше російські світські левиці оголосили байкот бренду Chanel і показали, як ріжуть сумки за кілька тисяч доларів.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів