Харчишин розповів про сварку з сином-захисником та що думає про колег-чоловіків, які сидять за кордоном

14 червня 2022, 12:20

Лідер гурту "Друга ріка" Валерій Харчишин зізнався, що мав сварку з сином, який наразі служить у ЗСУ. Приводом для конфлікту, власне, стала сама військова служба юнака.

Також артист поділився думкою щодо колег-чоловіків, які перебувають за кордоном та від початку війни жодного разу не навідалися до України.

Про це він розповів в інтерв’ю "24 Канал".

"Мій малий був на Півночі. Там вже нічого не відбувалося. Досить швидко він опинився у штабі. Був розлючений. Писав мені: "Це ти вплинув на моє командування". Я йому відповідав, що нічого не знаю: "Не знаю, в якому ти батальйоні. Знаю тільки, що ти там. І все". Він мені: "Ти брешеш"... Ми трохи "побилися", посварилися, але він зрозумів, що я не причетний", – пригадує музикант.


 
фото instagram Валерія Харчишина

Зі слів виконавця, коли він дізнався, що син пішов боронити рідну землю, то теж спробував записатися до ТрО. Харчишин розповів, що "пробитися" намагався через колегу Тараса Тополю та боксера Олександра Усика, із якими постійно підтримує зв’язок.

"Вони сказали: "Валєра, ти потрібен в тилу. Ми тебе не візьмем", – розповідає артист.

Також Харчишин зізнався, що у його родині є ще один військовослужбовець. Виявляється, брат співака, який теж служить у лавах української армії, потребував куди більшої допомоги, ніж його син. Мовляв, у нього не було нормальної амуніції, а бійці ходили у спортивних костюмах "голі-босі".

 
Від будинку музиканта залишилося небагато

Вирішити цю проблему Валерій зміг завдяки зруйнованому будинку. За короткий час йому вдалося зібрати на відбудову близько мільйона гривень. Одначе кошти ці пішли на забезпечення брата та його побратимів необхідним.

"Я був щасливий, що ця біда допомогла мені зібрати гроші для підрозділу свого брата. Мені це вдалося", – сказав він.

Харчишин також поділився думкою щодо колег-чоловіків, які перебувають за кордоном. Мовляв, не засуджую, але можна і повернутися.

"Я Монатіка зустрів в Польщі. Він теж намагається робити якісь концерти і допомагати. Можливо, той страх можна пояснити. Можливо, у них є діти… Можливо, заради дітей", – риторично розмірковує співак.

 

"Я не буду звинувачувати їх ні в чому. Але можна було залишити дітей в безпеці і приїхати. Так я зробив. Довіз фактично до кордону", – каже Харчишин.

Музикант також зізнався, що під час туру Європою йому вдалося побачитися з молодшими синами.

"Скажу відверто, це була ще одна причина, чому ми погодилися на концерти. З одного боку думали, нас проклянуть ті, хто залишився в Україні… Але я чесно скажу, мені дуже хотілося побачити своїх синів. І мені вдалося хоча б на кілька годин заїхати до них", – зізнався артист.

Нагадаємо, Харчишин нещодавно повідомив про розлучення із дружиною.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Харчишин розповів, як старший син пішов воювати

"Спланований напад": Харчишин здогадується, хто корегував постріл росіян по його будинк

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів