"Ніколи не думала, що я така патріотка": Дімопулос розповіла про змішані почуття від поїздки до Києва

5 липня 2022, 16:20

Колишня співачка Санта Дімопулос, котра на декілька тижнів повернулася з закордону до України, зізналася, що Київ - це "місто її серця".

Своїми думками та почуттями, які викликала зустріч із ним, а ще чуттєвим і атмосферним відео, знятим під час прогулянки столицею, вона поділилася в Instagram.

"Майже місяць я пробула в місті, де я народилась і прожила все своє життя і з якого я була змушена виїхати з сім’єю через війну. Я ніколи не думала, що настільки зв’язана корінням з Батьківщиною, що я така патріотка", - написала Санта.

 
Дімопулос уже поїхала назад до Італії

"Всі питають "Як воно там?", та це словами не можливо пояснити… Змішані почуття. Там і розпач/любовь, і нестерпний біль/віра, і відчай/надія, сльози... І так по колу. Я була щаслива кожну хвилину, та водночас моє серце розбито від усього що зараз відбувається", - розповіла вона.

"Ніколи стільки не гуляла по рідному місту, ніколи не надихалися кожним подвір’ям, вулицею, людиною. Я ні на секунду не перестаю вірити в Україну, в українців і в нашу перемогу!", - наголосила зірка.

Нагадаємо, дітей - Даніеля та Софу - Дімопулос до залишила в Італії та не планує везти їх до України до кінця війни.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Не розумію, як будувати життя": Дімопулос у день свого 35-річчя розказала, як її змінила війна

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів