"Пропонували прибиральницею бути": Матвієнко розказала про фінансову скруту під час війни

18 серпня 2022, 16:15

Співачка Тоня Матвієнко, яка на місяць повернулася з донькою з Великої Британії до України, зізналася, що одна з причин, чому вона знову виїде за кордон - фінансова. Адже як артисти зараз ні вона, ні Арсен Мірзоян, ні Ніна Митрофанівна не мають змоги заробляти.

Про це Тоня розповіла "ЖВЛ", а також відповіла на чутки про своє розлучення.

У Британії, де маленька Ніна вже пішла до школи, Тоня живе за спонсорською програмою, в родини, яка надала їм із донькою половину будинку з власною кухнею. Окрім участі у благодійних заходах зі збору коштів для України, співачка вивчає мову та зареєструвалася в місцевому центрі зайнятості. Щоправда, першу пропозицію роботи вона відхилила.

 
Тоня з молодшою донькою вже скоро знову поїде з України
фото з instagram матвієнко

"Уже пропонували прибиральницею бути. Сказала, не можу, в мене алергія", - поділилася Матвієнко.

Але зірка не виключає, що настане момент, коли вона таки змушена буде піти прибирати.

"Стану і піду, руки-ноги є. Я тут - співачка так собі. Я буду заробляти гроші для своєї дитини, для своєї родини. Я молода, мамі треба допомагати", - сказала вона.

"У тому-то й справа, чому я тут. У нас удома три артисти, а концертів не існує платних, тільки благодійні. І в мене ще старша дочка, і ці всі гроші, якщо в когось буде краще, то ми просто одне одному пересилаємо, допомагаємо, це фінансова підтримка", - зазначила Матвієнко.

Як зізналася Тоня, на квитки додому для неї та Ніночки Арсену довелося витратити всі гроші, які в нього були на той момент.

 
Хоч і ненадовго, але родина возз'єдналася

"Просто навіть нема грошей літати одне до одного", - додала співачка.

Матвієнко вкотре розвіяла чутки про крах їхнього з Мірзояном шлюбу.

"Якщо б я розсталася, я би сказала: "Я розсталася", - запевнила вона.

Одначе співачка не приховує, що вони з чоловіком таки пережили переламний момент у своїх стосунках.

"У нас із Арсеном початок цього року був таким переосмисленням, багато що з ним передивилися заново, і в нас почалися якісь такі нові стосунки. Були моменти, які мені весь цей час, можливо, не подобалися, а потім я подорослішала. А стосунки ті ж залишилися. Ну і в якийсь момент мене задрало все. "Все, - сказала, - я так не можу." І написала йому все, що мені не подобається. Він тоді зрозумів, що я не жартую: або так, або ніяк. От тоді він мене нарешті почув. І мені так легко стало", - пригадала вона.

Нагадаємо, Тоня показувала, як зворушливо вони з Арсеном зустрілися після розлуки.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Сімейний виїзд: Матвієнко з Мірзояном і доньками провели день із кіньми

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів