"Завжди її любитиму": Сталлоне пояснив, чому жінка з ним розлучається і до чого тут їхній пес

25 серпня 2022, 11:30

Джерела з оточення американського актора Сильвестра Сталлоне запевняють, що кінозірка приголомшений тим, що його дружина Дженніфер Флавін Сталлоне подала на розлучення. Він цього ніяк не очікував, хоча негаразди в пари справді були.

Подружжя сварилося через собаку, ротвейлера на ймення Дуайт, який з'явився в родині Сталлоне нещодавно.

Про це стало відомо TMZ та Page Six.

 
Дуайта Сильвестр називає своїм справжнім другом

Як пояснили джерела, Дженніфер категорично не хотіла заводити ще одного пса, але чоловік наполіг. Виникла "надзвичайно емоційна суперечка, яка винесла на поверхню інші проблеми".

76-річний Сталлоне, який дав коментар одному з видань, не став заперечувати, що деякі питання стосовно піклування про ротвейлера справді виникали, позаяк родина мешкає то Лос-Анджелесі,то в Палм-Біч, а самого актора часто не буває вдома через зйомки. Але наголосив, що розлучаються вони не через Дуайта.

"Ми завершили наші стосунки не через настільки тривіальний конфлікт", - запевнив Слай.

"Ми просто пішли у інших напрямках. Я неймовірно шаную Дженніфер. Я завжди її любитиму. Вона - дивовижна жінка. Вона - наймиліша людина з усіх, кого я зустрічав", - підкреслив він.

 
А жінка, мабуть, спочатку по-хорошому казала: "Слаю, досить нам уже тих собак"...

Розлучення Сильвестра і Дженніфер стало шоком для їхнього оточення. Зі слів інсайдерів, лише декілька тижнів тому пара виглядала дуже щасливою. Дружина весь час приїздила до Сталлоне на зйомки в Оклахому. Саме там кінозірку й застала звістка про розлучення.

Друг Слая, із явим поспілкувалися журналісти, зізнався, що не розуміє, чому Дженніфер прийняла таке рішення, ще й винесла все на публіку. Мовляв, Сталлоне був цілком налаштований на примирення та вирішення проблем. Спантеличене оточення подружжя й тим, що жінка звинуватила актора в розтринькуванні сімейного майна.

"Це сміховинно, гадки не маю, чому адвокати Дженніфер включили це в заяву про розлучення, це просто чистісінька брехня. Слай і футболки не продав!", - запевнив співрозмовник видання.

 
Розлученням ошелешений і сам Сталлоне, і оточення подружжя

Що ж стосується татуювання Сильвестра, де обличчя Дженніфер після 14 років раптово замінила пика Дуайта (а не Баткуса, як вважали раніше), то актор підтвердив версію, раніше озвучену його речником. Він буцімто хотів просто оновити малюнок, але не вийшло. Сталлоне запевнив, що великий портрет дружини досі виколотий на його спині.

Як відомо, навесні подружжя відзначило срібну річницю шлюбу.

Фото з Instagram Сталлоне та Флавін, Getty Images

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Розлучення та дівоче прізвище: дружина Сталлоне подала на розірвання шлюбу

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів