Цибульська з котом і домом на спині присвятила пісню переселенцям

9 вересня 2022, 13:15

Артистка Оля Цибульська і саундпродюсер CHILIBI записали спільний трек "Сьогодні", який присвятили перемозі життя над страхом.

Кліп, присвячений усім вимушеним переселенцям з країни знімали в Чернівцях на тлі недоторканої краси України.

Цікаво, що в найбільш емоційних кадрах фігурує крихітне руде кошеня, яке сама Цибульська називає справжнім дивом. Останню частину відео знімали в гірській місцевості за містом, куди вкрай складно добратися самотужки.

Поки добиралися - грянула рясна злива. Та на самій верхівці пагорба зустріли маленьку біляву дівчину з рудим кошеням у руках. Кошеня теж виявилося переселенцем - його від смерті врятували військові ЗСУ в Сєврєроденьцьку.


 
"Тоді я прийняла це за добрий знак з неба" - згадала Оля

Особливу роль в кліпі грає рюкзак. Замість нього на плечах Цибульської -маленький дерев’яний дім, що символізує домівки, надбання і історії, тривалістю в ціле життя, які українцям, рятуючись від війни, довелося в прямому сенсі спакувати в маленькі сумки.

 
"З цією піснею я відчуваю, що воскресла. Що я знайшла для себе сили і причину рухатися далі. Співати зараз - це жити. Україна стала центром землі. Як серце, яке кровоточить і плаче. Поки що. І це серце б’ється в кожному з нас. Тут і зараз", - запевнила співачка

Нагадаємо, раніше Оля розказала, чим вона хворіла під час війни, чим займається її чоловік та чому він так довго перебував в тіні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Концерт для єдиного гостя": Цибульська присвятила платівку загиблому на фронті другу

Затюнингувались: Цибульська з сином змінили імідж

Так їсти хочеться на ніч: "смачненька булочка" Цибульська розповіла, як просувається її схуднення

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів