"Це шо таке?": Полякова відреагувала на спробу росіян зірвати її концерт в Ізраїлі

12 вересня 2022, 13:45

Днями співачка Оля Полякова виступила на благодійному концерті в ізраїльському місті Ашдод, де розказала щемливу та трагічну історію про сім'ю з Маріуполя.

Під час розповіді стався інцидент, на який співачка звернула увагу зі сцени. Громадяни країни-окупанта бурхливо відреагували на правду з уст Полякової про російське вторгнення в Україну.

"Зараз я розповім вам історію браслета, який знаходиться в мене на руці. Коли відбулося російське вторгнення в Україну, всі були страшенно налякані, розбиті… Це що таке? Хтось не знає цієї інформації? Українці, ви тут?

Якраз відбулася трагедія у маріупольському театрі, я була у Хорватії на благодійному матчі, де виконувала гімн України. До мене підійшла сім’я, яка вижила після вибухів у драмтеатрі. І дівчинка, у підвалі цього театру сплела ось цей браслет, що в мене на руці. Одягаючи, я дала обіцянку зняти його тільки тоді, коли війна завершиться перемогою України", - розповіла співачка.


 
Оля відразу ж відповіла на крики росіян

"Не зважаючи на спробу закрити мені рота та зірвати мій виступ з боку декількох фанатів пуйла на концерті в ізраїльському Ашдоді, я відчула неймовірну підтримку України від глядачів, від всього залу. Це був один з найкращих моїх виступів!" - зазначила Оля.

"Дякую, Ізраїль, дякую Ашдод! Близько 5000 людей прийшло на свято міста, на якому крім мене виступили ізраїльські артисти, італійські та легендарна Сандра. Я говорю про Україну на кожному своєму виступі попри його формат. Завжди бачу в залі щиру підтримку нашого народу в кожній країні", - написала на своїй сторінці в Instagram Полякова.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Оля Полякова (@polyakovamusic)

Нагадаємо,

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів