Тишкевич оголосила свій діагноз та повідомила, що зробила з залишком грошей, зібраних їй на лікування

4 жовтня 2022, 12:30

Акторка Катерина Тишкевич, котру вже кілька років мучить головний біль, нарешті знає свій діагноз та має план, що робити далі. З'ясувати, що з нею, вдалося українським лікарям, тож за кордон на обстеження зірка не поїде.

Про це Катерина написала у Instagram.

 
Це фото Катя обрала для привернення уваги, але попередила, що "фільтрів тут більше, ніж реальної її"

Як пояснила актриса, європейська клініка готова була прийняти її лише наприкінці жовтня чи в листопаді. Тому Тишкевич вирішила не чекати і лікуватися в Україні.


"Багато (чесно кажучи, капець як багато) обстежень, лікарів, спроб нових різновидів лікувань. Вирок один, діагноз звучить так: соматоморфний головний біль, спричинений функціональною поломкою мозку", - поділилася зірка серіалу "Жіночий лікар".

"Зараз підібрано фармацевтичне лікування + певні фізичні навантаження і психотерапія (проходила її вже 1,5 роки, зараз змінила напрямок і знайшла нового спеціаліста). Хоча більшість лікарів згодні з тим, що я не потребую психотерапії, а маю саме проблему з порушенням біохімії мозку, спричиненою пологовою травмою (до 7 місяців в мене було встановлене ДЦП). До певного часу дитяче тіло компенсувало цю проблему, а зараз наслідки вийшли ось на такий рівень", - пояснила вона.

 
Причиною хвороби акторки виявилася пологова травма

Лікарі переконали Катерину, що їхати за кордон їй нема сенсу, оскільки тоді вона лише витратить більше грошей, а призначення отримає ті самі.

Акторка повідомила, що в неї ще залишилися кошти з тієї суми, яку зібрали для неї небайдужі люди. Вона запитала поради підписників, куди їх краще передати. Зрештою, розподіливши гроші, Катя переказала їх на потреби ЗСУ, притулку для тварин та на лікування хворих дітей. Про це вона відзвітувала в сторіс та пообіцяла незабаром повернутися до волонтерства.

Нагадаємо, діагноз Катерині не могли встановити понад 8 років. Як зізнавалася акторка, часом їй було настільки зле, що складно було перебувати при тямі.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Розпач, гнів, безсилля": важкохвора акторка Тишкевич розказала про самопочуття та лікування

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів