Кривошапко заявив, що його ексдружина Денисова отримала російський паспорт

6 жовтня 2022, 12:15

У серпні телеканал СТБ повідомив про розірвання контракту із українською хореографкою Тетяною Денисовою, яка відмовилася засуджувати війну росії проти України.

Нині її ексчоловік співак Олександр Кривошапко в інтерв’ю Youtube-каналу Rostyslove Production пояснив можливу причину такого рішення колишньої.

Виявляється, наприкінці 2021-го Денисова хотіла отримати російське громадянство.

"Я пообіцяв собі не казати погано про неї, перш за все, через те, що вона колишня дружина… Але скажу так, коли вона просто мовчала, я розумів чому… Ще у листопалі 2021-го вона написала мені... Їй треба було свідоцтво про розлучення… Вона відразу повідомила причину… На той час у грудні вона отримувала російське громадянство. Для чого вона це робила, я не знаю.


Але ви маєте розуміти, це людина, яка народилася в Калініграді… Враховуючи її таке російське походження, у грудні місяці я не помітив нічого, що мене образило тоді… І коли вона просто мовчала, я спокійно до цього ставився.

Але коли вона сіла у суддівське крісло російського танцювального шоу, я вже цього не можу зрозуміти. Бо моя бабуся загинула в Маріуполі під час війни, мій однокласник загинув, кілька моїх сусідів. Для мене ця війна, це не щось поруч, це – я, ми", – сказав він.

 
скрін програми "Світське життя"

"Таня мені раніше постійно говорила, коли перші наші проєкти в Україні вже відбулися, і я тоді співпрацював із російським філіалом компанії Sony Music. Я постійно їздив тоді до москви. А вона до неї не мала ніякого відношення. Так от вона мені постійно тоді казала цитую: "Саша, москва ето страна під*расов, наркоманов і прастітуток". Це – її слова. Авжеж, я цього не розумію і підтримувати не можу", – розповів Кривошапко.

"В мене слів нема, я навіть відчуваю сором за неї. Хоча ми не мали відношення один до одного останні роки… Але вона була у Маріуполі зі мною, бачила мою бабусю, якої вже не стало, добре знайома з моєю мамою, сестрою", – розповів співак.

 
У 2022-му на телеканалі СТБ мало вийти танцювальне шоу із Денисовою у суддівському кріслі
фото телеканалу стб

Нагадаємо, Кривошапко та Денисова були одружені всього кілька років. Пара розійшлася у 2012-му. У 2017-го у співака народилася донька. А цьогоріч у вересні він вдруге одружився із дівчиною на ім’я Марія.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Кривошапко став татком і повідомив про це зворушливим ФОТО

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів