"Нам намагаються закрити рота": Полякова попросила допомоги у Федорова через атаки ботів на Instagram

21 жовтня 2022, 13:45

Співачка Оля Полякова підняла проблему, з якою зіштовхнулися усі українські блогери та зірки, котрі намагаються висвітлювати війну в соцмережах.

Після масованої атаки на її Instagram артистка звернулася до міністра цифрової трансформації Михайла Федорова і попросила допомоги у вирішенні питання блокувань персональних сторінок артистів.

Відео свого звернення Оля оприлюднила у Facebook.

"Я хотіла би публічно звернутися до міністра цифрової трансформації Михайла Федорова та усіх відповідальних осіб з проханням бути почутою у вирішенні наступного, як на мій погляд, дуже важливого питання.


Від початку війни левова частка українських культурних діячів у своїх соцмережах активно висвітлює жахливі події війни. Завдяки своїм сторінкам в Instagram, Facebook ми постійно тримаємо зв’язок зі своєю аудиторією і підтримуємо інформаційний фронт, співпрацюємо з благодійними фондами, аби зробити внесок у нашу спільну перемогу. Однак, останнім часом на соцмережі багатьох селебріті та лідерів думок з багатомільйонною аудиторією посилилися бот атаки, які призводять до блокування та видалення цих сторінок. Подібна історія набуває системного характеру.

 
Оля вирішила не мовчати

За останні декілька днів моя сторінка в Instagram була неодноразово атакована: видаляються публікації з важливою інформацією про благодійні збори, світлини з наслідками ракетних ударів по українських містах… Таким чином ми втрачаємо зв’язок з величезною аудиторією не лише в Україні, а й закордоном. Нам цинічно намагаються закрити рота у висвітлюванні правди!", - наголосила Полякова.

Я хотіла би публічно звернутися до міністра цифрової трансформації Михайло Федоров та усіх відповідальних осіб Міністерство культури та інформаційної політики України з проханням бути почутою у вирішенні наступного, як на мій погляд, дуже важливого питання. Від початку війни левова частка українських культурних діячів у своїх соцмережах активно висвітлює жахливі події війни. Завдяки своїм сторінкам в Instagram, Facebook ми постійно тримаємо зв’язок зі своєю аудиторією і підтримуємо інформаційний фронт, співпрацюємо з благодійними фондами, аби зробити внесок у нашу спільну перемогу. Однак, останнім часом на соцмережі багатьох селебриті та лідерів думок з багатомільйонною аудиторією посилилися бот атаки, які призводять до блокування та видалення цих сторінок. Подібна історія набуває системного характеру. За останні декілька днів моя сторінка в Інстаграм була неодноразово атакована: видаляються публікації з важливою інформацією про благодійні збори, світлини з наслідками ракетних ударів по українських містах… Таким чином ми втрачаємо зв’язок з величезною аудиторією не лише в Україні, а й закордоном. Нам цинічно намагаються закрити рота у висвітлюванні правди! Не дивлячись на те, що останнім часом ми максимально стримані у своїх публікаціях, виважені у формулюванні думок і слів, соцмережі все одно перебувають під постійною атакою. Сьогодні моя сторінка в інстаграм була видалена. І такі випадки серед українських виконавців, на жаль, непоодинокі. Я прошу допомоги у вирішенні цього питання та щиро сподіваюся бути почутою!»

Posted by Оля Полякова on Thursday, October 20, 2022

Нагадаємо, нещодавно Instagram кілька разів видаляв вірш Потапа, присвячений путіну.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Запрошуємо на могилізацію": Полякова відповіла на закиди росіян щодо її агресії

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів