"Це мене лякає": Гвоздьова в пальто на голе тіло поміркувала про зміну ритму життя під час війни

25 жовтня 2022, 12:30

Танцюристка та блогерка Ілона Гвоздьова покрасувалася у мережі в пальто на голе тіло та поділилася думками про швидкоплинність часу впродовж війни.

Нові фото і власні роздуми хореографка і мама двох малюків виклала в Instagram.

"Останнім часом ловлю себе на думці, що перебуваючи в одному місці, думаю про інше, постійно намагаюся прискорити час, і боюся просто зупинитися і насолодитися спокійно: спілкуванням з дітьми, часом з чоловіком, посидіти з подругою і не реагувати на телефон або навіть просто в кайф поприбирати в будинку і нікуди не поспішати, не бігти, не здригатися!", - зізналася Ілона.

 
Ілона і нові фото показала, і міркуваннями поділилася

"Роблю з дочкою уроки, а в голові крутяться ідеї щодо "UWU" (Ukrainian Women Unity - жіноча спільнота, яку організувала Ілона), ніби гуляю з Домініком (з сином - ред.), а думками хотіла б подивитися якийсь фільм. Лягли з чоловіком дивитися фільм, а сил вистачило на початок кіно, потім швидкий сон і знову новий день, і так цілий тиждень", - зазначила спортсменка.


 

За словами Ілони, вона намагається встигнути зробити усе на світі, поки немає повітряної тривоги.

"Мені здається, лише на роботі я сконцентрована на всі 100%, і це мене лякає! Лякає, що я не відчуваю себе цілком присутньою у житті своїх дітей і чоловіка. Як білка у колесі, понеділок стрімко змінює наступний понеділок і так проходять місяці. Намагаюсь встигнути все й усюди!", - зізналася вона.

 
 

Нагадаємо, у вересні Гвоздьова повінчалася зі своїм чоловіком, Іваном Хом’ячуком.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Змушений святкувати у підвалі": Гвоздьова лагідно привітала сина з 2-річчям. ВІДЕО

Гвоздьова в новому образі повигиналася на стільці. ФОТО

Гвоздьова показала пристрасні па у блискучій бахромі

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів