"Вбивчий стрій": Бадоєв емоційно звернувся до "мерзотних" російських зірок

7 листопада 2022, 15:45

Режисер Алан Бадоєв від самого початку війни неодноразово звертався до російських артистів і продовжує це робити.

У сторіс в Instagram він показав зірок, які підтримують війну, і закликав замислитися про наслідки своїх дій.

"Друзі, я хотів би звернути вашу увагу на одну таку мерзотну річ, яка нещодавно з'явилася у мережі. І моє звернення, воно стосується не лише українців. Воно навіть більше адресовано росіянам. Просто хочу, щоби ви подивилися на мій наступний пост", - промовив Алан і оприлюднив у себе в сторіс скрін фото.

 
Обличчя тих, хто своїми піснями підтримує війну в Україні

"Подивилися на ці обличчя? От я хочу сказати, що в мене немає жодної злості. Я не хочу нікого ображати. Я лише хочу запитати... Якщо ви такі артисти, якщо ви такі патріоти... А що таке патріотизм? Чи не повинні ви захистити та направити свій народ, своїх слухачів, тих, хто вас любить та вірить у вас?", - запитав він.

 

"Що ж за пісні ви співаєте, артисти? Ви ж співаєте "вставай та йди помирай", "вставай та йди вбивай". Це ж парадоксальний нонсенс.

Ви ж свої останні роки життя (деякі з вас), а дехто - останні роки слави розписуєте під призов вбивати та помирати. Яка там батьківщина в ваших очах? Ви хоч знаєте що це? Взагалі, розумієте, що таке відповідальність перед своїм слухачем та глядачем?", - зазначив Бадоєв.

"Це наймерзотніше, що я колись бачив у своєму житті. Як же мені прикро, що колись я працював з багатьма з вас, з тими, хто в цьому вбивчому строю. Дуже кволо. Ви мені огидні", - підсумував він.

Нагадаємо, нещодавно Бадоєв поміркував про місію творчих людей під час війни.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Бадоєв росіянам: "Ви прозрієте і побачите у дзеркалі своє потворне відображення із зашитими ротами"

"Не розчиняйтеся у люті та болю": Бадоєв закликав ставати краще заради нової України

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів