"Погризи мої горішки": зять принцеси Анни пригадав, як явив їй свої сороміцькі труси

15 листопада 2022, 14:15

Чоловік племінниці короля Чарльза, Майк Тінделл, який гайнув до Австралії зніматися в реалітішоу, поділився пікантною історією, що відбулася в нього з тещею, принцесою Анною.

З'ясувалося, в чоловіка Зари Тінделл є одна проблема: на святах він так завзято танцює, що рве штани. А ще полюбляє носити труси з сороміцькими написами.

Про це пише The Daily Mail.

 
Цікаво, як ставиться принцеса Анна до того, що тепер її зять - реалітізірка, ще й отаке всім розказує
фото getty images

Як повідав своїм товаришам по шоу 44-річний Тінделл, конфузи з ним зазвичай трапляються, коли він виконує на танцполі рух "slut drop" - коли треба якомога нижче присісти з розведеними колінами. Тож на вечірки Майк, про всяк випадок, бере з собою запасний костюм.

"Мене питають: "Хто носить із собою запасний костюм?" Той, хто розірвав чимало штанів, носить із собою запасний костюм", - поділився колишній спортсмен.

"На Зарине, здається, 30-річчя була дискотека в стилі 1970-х, я танцював на танцполі, на мені були кльоші, повний аутфіт, але він був дещо затісний, на мене ніколи нічого не налазить - дупа та стегна регбіста - тож я танцював із моєю тещею та виконав "slut drop" перед моєю тещею", - пригадав Майк.

 
Мабуть, Її Високість уже звикла до витівок веселуна Майка
фото getty images

"Розірвав штани просто перед нею. Сталося так, що на мені саме були боксерки з написом "погризи мої горішки", - зізнався він.

Розказав Майк і про те, якою була реакція Її Високості на побачене.

"Коли я повернувся, вона сказала: "Я би краще ні". І я такий: "Я пішов" і пішов", - додав Тінделл.

До слова, днями Майк епатував глядачів своїми квітчастими плавками. В мережі навіть жартують, що він прихопив із собою частину купальника дружини.

Нагадаємо, в Тінделлів є троє спільних дітей. Торік Майк розказав, як його дружині довелося народжувати просто на підлозі в ванній.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

К бісу протокол: онука Єлизавети ІІ привселюдно поцілувалася з коханим. ФОТО

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів