"Пох*й": Остапчук відповіла на хейт щодо "нормального мужика" та патріотизму

25 листопада 2022, 15:15

(Екс)дружина шоумена Володимира Остапчука, нотаріуска Христина, яка нещодавно оголосила про зимування у Відні, отримала порцію хейту від своїх підписників в Instagram.

У сторіс Христина висловила підтримку людям, які залишилися без світла в Україні, але деякі фоловери дорікнули їй у нещирості. Мовляв, можна було б приїхати й розділити їхню долю.

 
Фоловерка Остапчук не задоволена її виїздом до Відню

"Якби таких людей було менше, то ми були б більш теплими та об'єднаними. Але я так і не зрозуміла, що вона від мене хоче. Мабуть хотіла сказати, що я не маю нормального "мужика", а вона супер щаслива патріотка", – йдеться у сторіс Христини.


 
Почали за патріотизм, а закінчили "мужиком"
 
Однозначна відповідь
 
Христина показала язик хейтерам

Згодом Остапчук виклала допис, у якому засудила хейт українців один до одного.

"Розумію, що у всьому повинен бути баланс, але камон, люди, перестаньте бризкати злістю та заздрістю один на одного… В нашій країні війна, і кожного штормить по-своєму, комусь наразі легше, а комусь гірше і складніше.

 
Остапчук закликала не хейтити один одного
фото instagram Христини Остапчук

Хтось втратив близьких, роботу, дах над головою, а хтось, навіть, не чув звуки вибухів, але все одно, кожного ця війна торкнулась і залишила неминучий слід та рубець на все життя! Чи стане комусь легше від того, що він засудить іншого, чи виллє на нього відро бруду?

 

Якщо хтось сидить без світла, то чи стане легше, якщо ваш товариш теж буде без нього? Думаю, що ні… а от підтримка і єдність робить точно нас сильнішими і міцнішими. Ну і повторюсь, що я точно впевнена, що адекватні люди не дають оцінку вчинкам інших, якщо їх не просять, а слідкують тільки за собою і роблять себе кращими", – підсумувала вона.

Нагадаємо, нещодавно Остапчук показала, як проводить із подружками вечори. Зокрема, дівчата втілили вірусний алкоприкол та трошки побили посуд.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Обираю себе зберігати": Христина Остапчук в міні розказала, в якій країні зимуватиме

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів