Зеленська в Букінгемському палаці зустрілася з трьома королевами

30 листопада 2022, 09:43

Перша леді Олена Зеленська під час офіційного візиту до Лондона 29-го листопада відвідала Букінгемський палац, де зустрілася одразу з трьома королевами: королевою-консортом Каміллою, королевою Бельгії Матильдою та королевою Йорданії Ранією.

На прийомі, темою якого була боротьба з насильством щодо жінок, також були присутні дружина принца Едварда, Софі Уессекська, кронпринцеса Данії Мері та перша леді Сьєрра-Леоне Фатіма Маада Біо.

 
Зліва направо: Софі Уессекська, королева Матильда, королева-консорт Камілла, королева Ранія, кронпринцеса Мері, Фатіма Маада Біо, Олена Зеленська
фото afp з сайту getty images

Групове фото пані оприлюднили, зокрема, в офіційному Instagram-акаунті королівської родини Великої Британії.


"Сьогодні в Букінгемському палаці зібралася видатна група жінок та чоловіків, із однією метою - покласти край насильству щодо жінок та дівчаток. Мене глибоко зворушили та надихнули їхні історії. З рішучістю та відвагою ми назавжди покінчимо з цими жахливими злочинами", - написала Її Величність Камілла.

 
Перша леді та Її Величність
фото getty images
 
Зеленська виступила на відкритті виставки, тема якої - воєнні злочини росії
фото getty images
 
фото getty images

Нагадаємо, раніше того ж дня Зеленська завітала на Даунінг-стріт, де поспілкувалася з прем'єр-міністром Ріші Сунаком та його дружиною Акшатою Мурті, а ще помогла прикрашати ялинку.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Перша леді у монолуці від українського бренду зустрілася з колегами на бранчі в Нью-Йорку

Під колір моря: Зеленська в лазуровому вбранні зустрілася з першою леді Туреччини

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів