Лобода російською заспівала на тлі сирен про кохання під час війни. ВІДЕО

2 грудня 2022, 12:15

Співачка Світлана Лобода, концерти якої частково скасували у Литві, випустила російськомовну пісню про кохання під час війни.

Кліп на пісню "Города" ілюструє біль того, що відбувається, і розповідає про безмежне кохання, яке допомагає сьогодні кожному пережити розлуку.

"Цією піснею я хочу донести біль української жінки, матері, дружини, сестри. Яка чекає на повернення свого чоловіка, для якої кожен телефонний дзвінок - це ціле життя. Це тяжке і болісне очікування, щоб хоч на мить почути рідний голос на тому кінці дроту.

Сьогодні на мої концерти приходять тисячі людей з усього світу, які підтримують Україну. Більшість із них розмовляють російською мовою. Моєю головною місією, як артиста, завжди були почуття. Правдиві почуття. Сьогодні вони оголені, як ніколи. Я співаю те, що сама проживаю", - прокоментувала Лобода.


 
"Мільйон історій, які залишилися важким комом у моїй душі, я вилила в рядки. Города - це про почуття, розлуку та відстані. А відстані сьогодні вимірюються не кілометрами, а днями до зустрічей...", - розказала співачка
 
Вперше режисером відео виступила сама виконавиця. Світлана повністю брала участь у всіх процесах зйомок
 
У кліпі показано багато щемливих моментів
 
Окрему увагу і повагу у роботі відведено матусям
 
 
Ролі у відео виконували професійні латвійські актори

Нагадаємо, 18-го жовтня співачці Світлані Лободі виповнилося 40 років. І з цієї нагоди іменинниця вирішила допомогти своєму рідному місту Ірпінь, велику частину якого зруйнували росіяни.

Артистка оголосила, що віддає мільйон гривень на відбудову трьох будинків. А ще 3 мільйони з 4-х необхідних закликала донатити своїх прихильників.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

МЗС Литви повідомило, чи стане Лобода "небажаною" особою

"Принципове рішення": Лобода скасувала концерт у Німеччині через російський пропагандистський канал

"Плакали та молилися": Лобода розповіла про порятунок своєї бабусі з Ірпеня

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів