П'ята дружина ексчоловіка Буллок подала на розлучення

7 грудня 2022, 14:41

Ексчоловік американської акторки Сандри Буллок, Джессі Джеймс незабаром стане ексом і для своєї дружини номер 5, колишньої порнозірки Бонні Роттен (Алайни Джеймс). Вагітна жінка подала на розлучення, щоправда, з другої спроби.

Як стало відомо TMZ, папери Алайна подала 6-го грудня.

 
Бонні (Алайна) і Джеймс побралися в червні. Весільні фото обоє вже повидаляли зі своїх Instagram
ФОТО З INSTAGRAM

Перед цим вона зробила це 1-го грудня, але наступного дня відкликала заяву, вочевидь, злякавшись власного рішучого кроку. А може, Джессі вдалося переконати дружину, що він її не зраджував. Чолов'яга присягався, що лише листувався з котроюсь зі своїх колишніх.


У сторіс Джеймс зізналася, що виносити на публіку їхні з чоловіком особисті справи було помилкою з її боку. А ЗМІ, поширивши цю новину, лише погіршили ситуацію.

"Я дуже сильно кохаю Джессі, і мені завдало великого болю те, що я побачила в нього в телефоні", - поділилася Алайна.

 
Джеймсу 53 роки, його дружині номер п'ять - 29

Вона додала, що не знайшла доказів того, що в Джессі був секс із іншою жінкою, і це - єдина причина, чому вона до нього повернулася.

"Ось чому я тут, працюю над шлюбом, у який вірю", - заявила Джеймс, додавши, що прагне зосередитися на своїй здоровій вагітності.

Схоже, те, що Бонні таки вирішила розлучитися, свідчить про те, що докази невірності Джессі таки знайшлися.

Нагадаємо, в 2010-му розтатуйована модель на ім'я мішель МакДжі заявила, що майже рік має інтимні відносини з чоловіком Сандри Буллок. Попри публічне каяття Джессі, Сандра подала на розлучення та самостійно завершила процес усиновлення дитини, розпочатий ще вдвох із чоловіком.

Фото Getty Images

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Невиправний: ексчоловік Буллок наставив роги вагітній дружині-порнозірці

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів