"Мій маленький дворічний неслух": матір доньки Сенцова показала їхню іменинницю

17 грудня 2022, 10:24

Молодшій доньці режисера та захисника України на передовій Олега Сенцова, Еммі виповнилося два рочки. Мама дівчинки, журналістка Юлія Бабич присвятила їй зворушливий допис у Facebook та поділилася фото зі святкування.

"Як і в минулому році - весь світ для тебе! Нічого не змінилось! Навіть, якщо змінилось все! Я хочу, щоб війна обійшла тебе, не торкнулась, не скривдила, не нанесла непоправного лиха... Я все-все тобі розповім, коли ти підростеш, але зроблю все, щоб ти не відчула це на собі", - написала Юлія.

 
Іменинниця Емма
фото з facebook

"Коли в мене опускаються руки, я прошу у Всесвіта лише одного - дати мені змогу бачити, що все не дарма... Поки я це бачу - я можу рухатись, навіть коли здається, що не можу ... Ти змінила моє життя докорінно, мої пріоритети, мої можливості, мої напрямки руху, мою географію... Я розчинилась в тобі - і це те, над чим мені ще доведеться працювати", - зізналася вона.


 
Мала з мамою зараз за кордоном

"Ти - не проста дитина, з тобою складно, треба дуже постаратись, щоб викликати твою усмішку. Але я стараюсь, доню. Та й тобі зі мною не просто. Це теж факт. Але ми впораємося. Попри те, що я зрозуміла в цьому році, що я є слабкішою особистістю, ніж думала про себе раніше, все ж ти зараз в теплі, безпеці, з дахом над головою шмаркаєш мені у спину в зручному ліжку... Я майже впевнена, що коли ти підростеш, ти звинуватиш мене, що я вивезла з тебе з країни в історичному моменті і не дала тобі бути до нього причетною. Я погоджуватимусь з тобою, вибачатимусь і знатиму, що якщо повернути час назад, я б зробила все так само... Бо ти - та маленька частинка України, за яку я несу величезну і одноосібну відповідальність. То ж будь мені здорова, мій маленький дворічний неслух", - привітала Бабич малу.

Нагадаємо, в Сенцова є донька і син від першого шлюбу, а на початку грудня хлопчика подарувала йому друга дружина Вероніка Велч.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Не вмію розповідати любовні історії": Сенцов зізнався, де познайомився з дружиною

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів