"На пів метра більша срака": Полякова з Єфросиніною помірялися формами та розказали про ідеальний вік

22 грудня 2022, 15:30

Співачка Оля Полякова та телеведуча Маша Єфросиніна у новому випуску свого шоу "Дорослі дівчата" вкотре підняли тему особистого життя.

Цього разу зірки обговорили надмірну худорлявість Маші, спростували чутки стосовно розлучення Олі і зізналися, в якому віці хотіли б залишитися на все життя.

"Їй так пасує, їй подобається, що вона худа. Вона худа як тріска, але це красиво. Вона худа як молоденька дівчинка, вона собі подобається. Від*біться від неї", - прокоментувала Полякова зміну ваги Маші.

 
"Ми тільки-но з тобою стояли, сраками мірялися. В мене на пів метра більша", - пожартувала співачка

"Я слідкую за здоров'ям. Я під наглядом лікарів. В мене трохи харчовий розлад, - це на фоні стресу. Або я їм, або не можу їсти. В мене просто не заходить їжа.

Аналізи здаю раз на три місяці. Знову зараз поїду в Україну і здам всі аналізи", - розповіла Єфросиніна про свій стан.

 

Оля Полякова також вперше відреагувала на чутки, що після 18 років шлюбу вона розлучилася зі своїм чоловіком, бізнесменом Вадимом.

"Я не розумію, звідки ці ноги взагалі ростуть. Тому що і моєму Вадику ставили його друзі запитання: "Ви що, розлучилися?". Хтось пустив ці чутки. Я не розлучаюся з Вадиком. Якщо ми й могли якісь стосунки ще з'ясовувати до війни, то зараз ми в такій… Нас війна скріпила.

Хоч ми і перебуваємо на відстані, живемо окремо, але зараз ми спілкуємося набагато більше, ніж ми спілкувалися до війни. Тому що, принаймні, ми хоча б зідзвонюємося декілька разів на день, чого не було. Якщо я їхала на гастролі, то я могла три дні не телефонувати", - зазначила Полякова.

 

Зірка зізналася, що її стосунки з чоловіком важко назвати ідеальними, проте вона не збирається й не збиралася йти від нього.

"Сказати, що в нас ідеальні класні стосунки, і вони кращі, ніж до війни, ні. Це 100% неможливо сказати. Ми відвикли одне від одного. Ми коли сьогодні сходимося разом на одній території, ми сваримося – страшне. Сваримося так, що просто не можемо одне одного витримувати.

Тому що ми звикли вже 7 місяців жити на відстані. Це страшно. Я розумію, що коли ми почнемо жити разом, якщо до цього не розбіжимося, то треба буде знову звикати. Але я не розлучилася і не збираюся. Харе розпускати ці плітки", - додала Полякова.

А ще Оля і Маша також поміркували, в якому б віці хотіли залишитися на все життя.

 

"Я б хотіла залишитися десь у віці 40 років. 38-40 - це афігезне відчуття. Ти вже не дівчинка, ще не тітка. В тебе ще всередині все палає. Твоє тіло при догляді, при нормальному харчуванні, нормальному способі життя... Нічого: ані тіло, ані шкіра не видає твого віку. Ніхто не може тобі його дати.

Це такий кайф, коли ти вже знаєш, що ти досвідчена. Ти вже розумієшся на людях, на ситуаціях. Розумієшся на собі, знаєш, як реагуватимеш на те чи інше. Це такий кайф! А виглядаєш ніби молода жінка", - запевнила телеведуча.

За словами Маші, саме близько 40 років в неї стався розквіт сексуальної енергії.

 
Полякова теж погодилася з подругою, що 40 років - чудовий вік

Нагадаємо, раніше Єфросиніна відповіла на хейт підписників щодо її анорексичності.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Не маємо цієї хімії": Єфросиніна та Полякова пояснили, чому поки не перейшли з російської на українську

"Рятує можливість допомагати і мріяти": Єфросиніна з нагоди 43-річчя розказала про свої страхи та бажання

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів