Салати та японський бісквіт: Кошовий розповів, що готують його дівчата на Різдво, а Ткач –  як святкуватиме

23 грудня 2022, 13:20

Цьогоріч через війну зимові свята набули кардинально інших сенсів. Попри певні обмеження, українці як ніколи цінують кожну можливість провести час із близькими.

Зокрема, такий настрій мають і актори Юрій Ткач та Євген Кошовий, які поділилися планами щодо святкування Різдва та Нового року.

"У нас головна різдвяна традиція – це потрапити до батьків у Дніпро. І ми стараємось, щоб так було кожен рік… Не знаємо, як буде цього разу… Може, їх до себе запросимо. Бо Різдво — це справжнє сімейне добре свято. І в тих, хто хоче, аби ми його не святкували – нічого не вийде!", – розповів Юрій Ткач.

 
Юрій Ткач із родиною
фото пресслужба телеканалу 1+1

Натомість, у родині Євгена Кошового полюбляють не лише самі свята, але й підготовку до них. Зокрема, у них прийнято розділяти обов’язки: дружина, донечки й бабусі сімейства відповідають за частування, а тато – за подарунки.

 
Євген та його жінки

"Щодо різдвяного столу – то у нас він не обходиться без святкових салатів, пирога з капусти, який готує моя мама, млинців з різними начинками, які готує теща, а також – японського бісквіта, який готує старша донька Варвара. Молодша донька Серафима відповідає за культурну програму", – розповів актор.

Нагадаємо, нещодавно співачка Alyosha розповіла, як планує святкувати Різдво.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Тоня Матвієнко розказала, де зустріне Новий рік та навіщо класти фольгу під мобільник


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів